Dijital Baskı Merkezi - Grafiker Pozisyonu - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Dijital Baskı Merkezi - Grafiker Pozisyonu - İstanbul ...

Sermet61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sermet61

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dijital Baskı Merkezi - Grafiker Pozisyonu

Program/Seviye: Photoshop - İyi Seviye
Corel Draw - İyi Seviye
Illustrator - Orta Seviye

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İşlerimiz genel anlamda dijital baskı üzerine olup, yapılacak tasarımlar gündelik tasarımlardır. Çalışma prensiplerimiz katı olmayıp, aile şirketi olması anlamında gayet sıcak bir ortamda çalışma imkanı sunmaktadır.

Yetkili: Sermet TABAKÇIOĞLU

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Dijital Baskı Merkezi - Grafiker Pozisyonu - İstanbulDijital Baskı Merkezi - Grafiker Pozisyonu - İstanbulDijital Baskı Merkezi - Grafiker Pozisyonu - İstanbulDijital Baskı Merkezi - Grafiker Pozisyonu - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Sermet61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sermet61

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2014 #3
konu kapanmıştır !
merveakbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merveakbulut

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2014 #4
Merhaba;
Adobe Ailesine hakimim. Corel draw ı ileri düzeyde kullanabiliyorum. Aynı zamanda Flexing Pro, Mc. Freehand ve Başlangıç olarak da Auto Cad bilgisine sahibim. Indorr ve Outdoor baskı tekniklerini biliyorum. "Grafiker" değilim. "Grafik Tasarımcı" yım. Corel de sınırsız çizim yapabilme tecrübesine sahibim. Açık Hava Reklamcılığı ve Copy Centerlarda çalıştım. Şu anda bir çevirmenlik bürosunda çalışmaktayım fakat maaş durumumdan memnun olmadığım için aktif olarak iş aramaktayım. Şimdiden ilginize teşekkürler.
vectordesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vectordesign

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2015 #5
Mail gönderilmiştir.