Dijital baskı operatörü (izmir)

Sonuçlanan İlanlar - Dijital baskı operatörü (izmir) ...

HAKKANEN4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HAKKANEN4

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

izmir bornovada bulunan reklam şirketine dijital baskı operatörü aranmaktadır. Troyjet 320 baskı makinasını kullanabilen veya kullanabilecek(mümkünse tecrübeli) ücret yeteri derecede iyidir.Bay- Bayn farketmez.Coreldrawı bilmesi yeterlidir.
cv mail: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Dijital baskı operatörü (izmir) veya Dijital baskı operatörü (izmir)sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hikmet80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hikmet80

Baskıcı / Muğla

Alt 27-11-2010 #3
slm ılanınız gordum eger halen gecerlıse gorusmek ısterm ben 7 yıldır operetorluk yapıyorum sımdıyene kadar 5cesıt makıne kulandım en son 2 yıllırda toryjet kullanıyorum ve 320 isg den alınmıs toroyjet makıne eger dusunursenız ********* maıl atabılır veya ********* bu numaradan ulasabılırsınız bana

HAKKANEN4

Grafiker / İzmir

Alt 29-12-2010 #4
konu kapanmıştır

HAKKANEN4

Grafiker / İzmir

Alt 02-02-2011 #5
ilan iptaldir