Dijital baskı oporötörü arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Dijital baskı oporötörü arıyoruz - İstanbul ...

hekir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hekir

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Geçerliliği biten ilan
Paylaşmış olduğunuz içeriğin tarihi geçmiş bir konu olması sebebiyle konunuz kapatılmıştır.
Konu sahibi üyemiz konusunu yenilemek isterse yönetim ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

Dijital baskı oporötörü

Program/Seviye: Adobe design Standart, Corel, freehand vb.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İstanbul şişli semtinde yeni kurulacak dijital baskı merkezimize, ilgili proğramları sorunsuz baskı alabilecek şekilde kullanabilen,

HPZ6200 indoor,
xerox seri üretim makinalarında deneyimli,

işinin arkasında duracak, referans gösterebilecek, profobyonel atölyeye hakim olabilecek ve yönetebilecek takım arkadaşı arıyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Dijital baskı oporötörü arıyoruz - İstanbul - Dijital baskı oporötörü arıyoruz - İstanbul ya da Dijital baskı oporötörü arıyoruz - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Dijital baskı oporötörü arıyoruz - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hekir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hekir

Grafiker / İstanbul

Dijital Baskı operatörü Arıyoruz. - İstanbul

Alt 12-08-2012 #3
Dijital Baskı operatörü Arıyoruz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yeni kurulan dijital baskı merkezimize,
En az lise mezunu, Auto-Cad, Acrobat, Photoshop, InDesign, Illustrator, Freehand, Corel Draw, Microsoft Office Programlarını sorunsuz baskı alabilecek şekilde kullanabilen, HP Z6200 (iç mekan), Xerox renkli ve siyah/beyaz seri üretim (dijital baskı) makinaları, laminasyon makinası kullanımı konusunda profesyonel, fotokopi ve cilt sistemlerine aşina, temel baskı tekniklerini bilen, sorumluluk sahibi ve yenilikçi, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, pozitif müşteri odaklı, askerlikle ilişkisi olmayan, benzer görevlerde minimum 3 yıl deneyimli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, erkek dijital baskı operatörü arıyoruz.

E-posta: *********