dijital baskı

Dijital makineler - dijital baskı Sponsorlu Bağlantılar 180 lik epson dx5 kafada interdijitalin son kampanyası hakkında bilgisi olan var mı. youtubeda videosunu izledim. güzel makineye benziyor.sıfır beşyüzkırkbirondokuz elliden itribat kurabilirsiniz benimle. yıutube da inter dijital ...

Konu Kapatılmıştır
dijital baskı
ssoysever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ssoysever

Hiç Biri / İstanbul

dijital baskı

Alt 13-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

180 lik epson dx5 kafada interdijitalin son kampanyası hakkında bilgisi olan var mı. youtubeda videosunu izledim. güzel makineye benziyor.sıfır beşyüzkırkbirondokuz elliden itribat kurabilirsiniz benimle. yıutube da inter dijital epson dx5 yazınca çıkıyor.teşekkürler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gizli reklam bu kadar güzel olur tebrikler! kimse uyanmaz vallaha.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 14-04-2012 #3
sırf bu basitlikleri yüzünden bu firmadan makine almadım. iyikide almamışım.
Konu Kapatılmıştır