Dijital baskı ve makinası hk

Dijital makineler - Dijital baskı ve makinası hk ...

BAYRAM 19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BAYRAM 19(53)

Hiç Biri / Ankara

Alt 02-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, Arkadaşlar bir konuda yardımınızı istiyorum. Ben yerel gazeteciyim ancak reklam sektörüne de girmek istiyorum. (tekstil ürünlerinden, cam, tahta, porselen ve diğer ürünler üzerine kaliteli baskı konusunda )
Ayrıca, 2xA3 boyutundaki yerel gazetemi basabilecek dijital varmıdır bilmiyorum.. olursa tabi daha iyi olur...

Dijital baskı ile ilgileniyorum ancak hangi tür baskı ve hangi tür makina alacağım konusunda tecrübem yok. Aslında bu işe girebilecek işten anlayabilen ortak bile düşünüyorum. Ankara da yapacağım bu işle ilgili hangi tür baskı sistemi ve hangi tür makinayı önerirsiniz? Bu konu da yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

handsamwolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

handsamwolf

Forumdan Uzaklaştırıldı

Eğitimci / Ankara

Alt 02-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eğer iletişim bilgilerini verriseniz bizde ankardayız size yardımcı olabiliriz.özelden mesaj atın görüşelim msn yada hot m ailinizi verin konuşalım yada cep.
Bu mesajdan alıntı yap

BAYRAM 19(53)

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-11-2009 #3
merhaba, arayım sizi görüşelim telefonunuz filan bildirirseniz..
Bu mesajdan alıntı yap
digitaldoctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

digitaldoctor

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 05-11-2009 #4
Bence bu arkadasa gazetecılık konusunda yardımcı olun...Bu sektore daha ısı ogrenemeden makıne ıle gırmek cok tehlıkelı olur...Yazık ortalıkta kan emıcıler dolu...Ortak konusunda da temkınlı olmalısın arkadasım...Bu meslek para bırakan bı meslek aynı zamanda elınde olanı alan da...O yuzden senın suan da yapman gereken ne bı ortak bulmak,ne de makıne almak...Senın yapman gereken ılk once bu meslegı anlamak...Reklamcılık zor iştir,İyi olana para kazandırır.Benden sana tavsıye makıne hemen şart degıl ilk once pıyasayı tanımalısın....
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 05-11-2009 #5
Bence bu arkadasa gazetecılık konusunda yardımcı olun...Bu sektore daha ısı ogrenemeden makıne ıle gırmek cok tehlıkelı olur...Yazık ortalıkta kan emıcıler dolu...Ortak konusunda da temkınlı olmalısın arkadasım...Bu meslek para bırakan bı meslek aynı zamanda elınde olanı alan da...O yuzden senın suan da yapman gereken ne bı ortak bulmak,ne de makıne almak...Senın yapman gereken ılk once bu meslegı anlamak...Reklamcılık zor iştir,İyi olana para kazandırır.Benden sana tavsıye makıne hemen şart degıl ilk once pıyasayı tanımalısın....

Vay be Haydar Dümen gibi yazmışsın takdir ettim şimdi seni..
Bu mesajdan alıntı yap

BAYRAM 19(53)

Hiç Biri / Ankara

Alt 05-11-2009 #6
teşekkürler Hüseyin güzel düşüncelerin için, evet sektörü tanımıyorum anlamaya tanımaya çalışıyorum. risk aldığımında farkındayım. Ancak bişeyler yapmam gerekiyor. en azından en tercih edilen baskı ve en verimli makina hangisidir onu ögrenebilirsem 1 adım atmış olacağım...OTS dijital ile görüşmelerim olacak, başka firmalarla da görüşeceğim..
Bu mesajdan alıntı yap

digitaldoctor

Alt 08-11-2009 #7
teşekkürler Hüseyin güzel düşüncelerin için, evet sektörü tanımıyorum anlamaya tanımaya çalışıyorum. risk aldığımında farkındayım. Ancak bişeyler yapmam gerekiyor. en azından en tercih edilen baskı ve en verimli makina hangisidir onu ögrenebilirsem 1 adım atmış olacağım...OTS dijital ile görüşmelerim olacak, başka firmalarla da görüşeceğim..

Ben teşekkür ederim...Ama oncelıkle sunu bil arkadasım...Makıne alacaksan 2 lıra 3 lıra fazla ver adam gıbı yerden makıne al.Ornek vermek ıstemıyorum burda cunku ertesı gun o fırmanın elemanı oldugumu soyluyorlar.Ben kımsenın elemanı degılım.Kendi fırmamda teknık servıs hızmetı verıyorum...Ikıncı el makınelerıne bıle sahıp cıkarlar...Senın ıhtıyacın olan makınenın bozulmasını dört gözle bekleyıp servıs ıcın para ısteyen bır fırma değil,Makınenın hıc durmadan calısıp onlardan boya almanı bekleyen fırmalardır...Bır fırmanın kazanc kapısı boyadır...Makıneden yaptıgı kar sadece 1 haftalıktır ama boya bakidirDijital baskı ve makinası hk Netıcede sen kafana taktıysan makıne almayı pıyasadan sec begen al.Ama sana ve fırmana sahıp cıkacak bır fırmadan al...Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

digitaldoctor

Alt 08-11-2009 #8
Vay be Haydar Dümen gibi yazmışsın takdir ettim şimdi seni..
Sen gec kaldın kardesım tebrık ıcın Dijital baskı ve makinası hk Haydar Dümen senden once ulastı Dijital baskı ve makinası hk
Bu mesajdan alıntı yap

BAYRAM 19(53)

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-11-2009 #9
eyvallah kardeş samimiyetine inanıyorum teşekkür ederim..araştırıyorum bu arada İstanbul daki fuara gitmeyi düşünüyorum.bu sektörde alternatif çok sanıyorum. Aynen katılıyorum iyi bir makina bulmak gerekiyor...ama hangisi
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 08-11-2009 #10
eyvallah kardeş samimiyetine inanıyorum teşekkür ederim..araştırıyorum bu arada İstanbul daki fuara gitmeyi düşünüyorum.bu sektörde alternatif çok sanıyorum. Aynen katılıyorum iyi bir makina bulmak gerekiyor...ama hangisi
Vutek al..

olmassaaa HP .. NUR 'u tekrar hortlattı hemde spectra kafalarla onu al oda almassa hüseyini bul sana bir seiko versin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları