Dijital baskı ve reklam ile ilgili bayan grafiker arıyoruz - İstanbul

İş Veren İlanları - Dijital baskı ve reklam ile ilgili bayan grafiker arıyoruz - İstanbul ...

emreulusaloglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emreulusaloglu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dijital baskı ve reklam ile ilgili bayan grafiker arıyoruz

Program/Seviye:
Coreldraw: çok iyi
Frehand: iyi
Photoshop: çok iyi

Autocad de bilirse çok iyi olur.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ataşehir/Kayışdağı Yeditepe Üniversitesinin orda Ulusal Dijital Baskı-Reklam-Ozalit-Fotokopi adı altında hizmet vermekteyiz.

Grafikerlerden çektiğim kadar başka hiç bir bölümde bu kadar sıkıntı çekmedim geçiçi değil kalıcı eleman arıyoruz...

Detayları dönüş yapıldığında konuşulcaktır.

E-posta:

Telefon: 0532 631 00 10
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Dijital baskı ve reklam ile ilgili bayan grafiker arıyoruz - İstanbulDijital baskı ve reklam ile ilgili bayan grafiker arıyoruz - İstanbulDijital baskı ve reklam ile ilgili bayan grafiker arıyoruz - İstanbulDijital baskı ve reklam ile ilgili bayan grafiker arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
SzerÇİL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SzerÇİL

Grafiker / İstanbul

Katılıyorum

Alt 04-12-2012 #3
sen grafikerden autocad bilmesini beklersen daha çok sıkıntı çekersin sen bi git grafiker kimdir nedir ne iş yapar onu bi araştır öğren sonra grafiker arayışına gir yoksa daha çok çekersin...

Katılıyorum birazda flash bilen lazer kullanan da yazması lazımdı...
Bu mesajdan alıntı yap
312 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

312(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-12-2012 #4
sen grafikerden autocad bilmesini beklersen daha çok sıkıntı çekersin sen bi git grafiker kimdir nedir ne iş yapar onu bi araştır öğren sonra grafiker arayışına gir yoksa daha çok çekersin...
katılıyorum ve arttırıyorum. birazda telefonlara baksın müşteri ile de ilgilensin işi alsın grafiği bitirsin baskısını yapsın böyle gider. aradığınız eleman bayan olupta askerliğini yapmış olması lazım diye niye yazdınız onuda anlamadım. vermeyi düşündüğünüz maaş iyi ama. Onuda belirtiyim piyasaya göre verirseniz tabi. bende iş arıyorum 10 yıldır bu iş içindeyim gerek matbaa gerek digital baskı alanında grafik yaptım ama iş bulamıyorum. saçma sapan bir sektör oldu. animasyona yöneliyorum piyasadan dolayı.
Bu mesajdan alıntı yap

emreulusaloglu

Hiç Biri / İstanbul

Dijital Baskı ve Reklam sektöründe tasarım ağırlıklı grafiker aranıyor. - İstanbul

Alt 16-01-2013 #5
Dijital Baskı ve Reklam sektöründe tasarım ağırlıklı grafiker aranıyor.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bu zamana kadar grafikerlerden çok çektiğim için deneyimli kendine güvenen ve yaptığı işi benimsiyen grafiker arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0216 499 10 20 - 0532 631 00 10
Bu mesajdan alıntı yap

emreulusaloglu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-03-2013 #6
konuyu silebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap