Dijital baskıda Altın Yaldız PANTONE 873 C

Baskı Öncesi - Dijital baskıda Altın Yaldız PANTONE 873 C Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaşlar; Yardımınıza ihtiyaç duyduğum konu: Dijital baskı prova alacağım, yaptığım kutu tasarımında "Altın Yaldız - Pantone 873 C" bulunuyor. Dijitalden alacağım çıktıda ofset baskıya en yakın nasıl ...

LeFreak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LeFreak

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar;

Yardımınıza ihtiyaç duyduğum konu: Dijital baskı prova alacağım, yaptığım kutu tasarımında "Altın Yaldız - Pantone 873 C" bulunuyor. Dijitalden alacağım çıktıda ofset baskıya en yakın nasıl gösterebilirim bu rengi?
Daha önce aldığım bir altın yaldızlı çalışmada çok alakalı görünmemişti, o yüzden yardımlarınızı rica ediyorum.

Hemde acil olarak Dijital baskıda Altın Yaldız PANTONE 873 C. Şimdiden herkese teşekkürler.
İyi çalışmalar ve biraz geç olsada, iyi seneler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikogretmeni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikogretmeni

Eğitimci / İstanbul

Altın rengi

Alt 06-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Meraba Ofsette ve dijitalde Altın renginden ziyade altın dokusu vermek daha doğrudur. Bunuda görsellerden bir altın dokusu kopyalayıp Pover cliple objenize uyarlamak en doğrusur.
Bu mesajdan alıntı yap
LeFreak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LeFreak

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2015 #3
Cevap için teşekkür ederim, rgb olarak baskı sonrası yakın görünecek bir renk ayarladım. Selafon da yapıldığı takdirde parlaklığını verecektir. Tekrar teşekkürler iyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap