Dijital Çıkış Merkezine Grafiker Aranıyor

İş Veren İlanları - Dijital Çıkış Merkezine Grafiker Aranıyor ...

niluferuzunboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niluferuzunboy

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kadıköy Altıyolda Dijital Baskı Merkezine Tam Gün çalışabilecek grafikerler aranıyor.

Konuyla alakalı Ümit Kaynar ile irtibata geçebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Dijital Çıkış Merkezine Grafiker Aranıyor veya Dijital Çıkış Merkezine Grafiker Aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap