dijital interaktif reklam ajansına stajyer alınacaktır-İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - dijital interaktif reklam ajansına stajyer alınacaktır-İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Merhaba stajyer adayları; Şirketimiz hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; Artcore Creative bir dijital interaktif reklam ajansıdır. İstanbulda büyük şirketler için interaktif kampanyalar düzenleyen, bu kampanyalarda bol miktarda flash ...

copperelf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

copperelf

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba stajyer adayları;

Şirketimiz hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; Artcore Creative bir dijital interaktif reklam ajansıdır. İstanbulda büyük şirketler için interaktif kampanyalar düzenleyen, bu kampanyalarda bol miktarda flash animasyonalarının kullanıldığı siteler yapan bir şirketiz.

Web siteleri tasarımı ve yapımı konularında personel sıkıntısı çekiyoruz. Bu sıkıntı sadece bizde değil bu sektörde çalışan tüm firmaların ortak sıkıntısı. Firmamız bu sorunu çözebilmek için birkaç denemede bulundu ama sonuçları pek verimli olmadı.

Yetişmiş elemanı bulmak, çalıştırmak ve verim almak başlı başına bir sorun bu sebeple en başından başlamaya ve kendi ekibimizi sıfırdan kurmaya karar verdik.

Şirkete, gencecik 3-4 stajyer eleman almak istiyoruz. Bu çocukları eğitim programına sokup hem işin kendisini, hem de çalışma mantığımızı öğretmek ve yetiştirdiğimiz bu elemanlarla yolumuza devam etmek niyetindeyiz.

Stajyer adaylarında aradığımız temel özellik, photoshop(tercih sebebidir), adabe illustrator, free hand, ; bu programlardan birine yada bir kaçına iyi seviyede hakim olmalarıdır.

Staja kabul edilecek arkadaşların, yol, yemek ve ulaşım masrafları tarafımızca karşılanacak, kendilerine cuzzi bir ödeme yapılacaktır.

İlgilenen arkadaşlar bize şu irtibat bilgilerinden ulaşabilir.

Artcore Creative Reklam Ajansı
konaklar mahallesi çınar sokak no 17
4 levent istanbul
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

_Büşra_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Büşra_

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-06-2010 #3
Cvmi yolladım,teşekkürler.
copperelf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

copperelf

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-06-2010 #4
Yeterli sayıda başvuru toplamış bulunmaktayız. Stajyer alımı mevcut başvurular içerisinden yapılacaktır. Şuan için daha fazla başvuruya ihtiyaç duyulmamaktadır. Başvurularınız için teşekkür ederiz.
mayk_31 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mayk_31

Matbaacı / Ordu

Alt 29-07-2010 #5
Cv yolladım..
worldly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

worldly(30)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-08-2010 #6
mrb adım cemal ********* bu numaram ********* buda adresim istediğiniz programları biliyorum ve bu işle ilgileniyorum ulaşırsanız sevinirim