dıjıtal makinamda buyuk sorun lütfen yardım edin....

Dijital makineler - dıjıtal makinamda buyuk sorun lütfen yardım edin.... Sponsorlu Bağlantılar 320 lık xaar 12 kafa cehallenger ınıfıty makınamın boyasını yaklasık bıray kadar önce değiştirdim. sorunsuz calısıyordum taki pc göcene kadar. pc yı kurduktan sonra siyah kafanın bir tanesi ...

gözde_auto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gözde_auto

Baskıcı / Ankara

Dosya23

Alt 25-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

320 lık xaar 12 kafa cehallenger ınıfıty makınamın boyasını yaklasık bıray kadar önce değiştirdim. sorunsuz calısıyordum taki pc göcene kadar. pc yı kurduktan sonra siyah kafanın bir tanesi çok fazla dağıtıyor ve sarı kafaların biri hiç yok diğeri de çok az basıyor ne denediysem sorunu gideremedim. teknik servis de geldi ama sorun hala devam ediyor lütfen bana yardımcı olabilecek üstadlardan yardım bekliyorum:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hikmetizm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hikmetizm

Grafiker / Antalya

Alt 25-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Benim bilgim yok bu konularda ama pc neden çöktü acaba?

birde bu linke yazın.

Dijital Baskı Makineleri Teknik Servis ve Destek
Bu mesajdan alıntı yap
gözde_auto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gözde_auto

Baskıcı / Ankara

Alt 25-03-2012 #3
öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim pc virüsden dlayı göçtü bahsettiğin linke de yazdım ama en son sayfada yer aldı ondan dolayı cevap gelirmi bilmiyorum ama yinede çok saol
Bu mesajdan alıntı yap
teknik servis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teknik servis

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 26-03-2012 #4
infiniti marka makınanızın her turlu sorunları ıcın 0beşyuz otuz bir dörtyüz1 sıfır6 altmış5
burdan bana ulasırsanız teknık destek verebılırım sorununuz voltaj ve ıcc ayarlarından dır kolay gelsin..Teknik servis özkan
Bu mesajdan alıntı yap
grafix3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafix3

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 29-03-2012 #5
arkadasım sıyah kafanın voltaj ayarından bıraz voltajını yukselt duzelır
Bu mesajdan alıntı yap