Dijital Matbaa Kurmak İstiyorum

Dijital makineler - Dijital Matbaa Kurmak İstiyorum ...

firakkitap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firakkitap

Matbaacı / Mersin

Alt 06-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, firakkitap olarak yayıncılık yapıyoruz. Alanımız kitap basımı. Biz Mersin'de çalışıyoruz. Fakat anlaşmalı olduğumuz matbaa Ankara'da. Biz de dijital baskı makinası almayı düşünüyoruz. Dijital matbaa kurmak istiyoruz kitap basımı için. Fakat bu konuda hiç bir bilgimiz yok. Baskı makinası tek yeterli mi? Yani kitap birleştirme, Kapak ciltleme için ayrı makina mı gerekiyor? Sırt payı nasıl hesaplanıyor? Kapak kitaba nasıl montajlanıyor? Bu konularda yardımcı olursanız minnettar kalırız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

epson1xerox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

epson1xerox

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 09-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar, firakkitap olarak yayıncılık yapıyoruz. Alanımız kitap basımı. Biz Mersin'de çalışıyoruz. Fakat anlaşmalı olduğumuz matbaa Ankara'da. Biz de dijital baskı makinası almayı düşünüyoruz. Dijital matbaa kurmak istiyoruz kitap basımı için. Fakat bu konuda hiç bir bilgimiz yok. Baskı makinası tek yeterli mi? Yani kitap birleştirme, Kapak ciltleme için ayrı makina mı gerekiyor? Sırt payı nasıl hesaplanıyor? Kapak kitaba nasıl montajlanıyor? Bu konularda yardımcı olursanız minnettar kalırız.
Size yardımcı olmak isterim.Lütfen aşağıdaki adresten şirketimi arayarak direk beni isteyin

Harun TAS
Lidya Grup Web Sitesi
Bu mesajdan alıntı yap