Dijital medya ajansımıza stajer alınacak | Mecidiyeköy - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Dijital medya ajansımıza stajer alınacak | Mecidiyeköy - İstanbul ...

merkeznoktasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merkeznoktasi

Webmaster / İstanbul

Alt 03-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mecidiyeköydeki dijital medya ajansımıza stajer alınacak

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Merhaba,
Tüm mesajı okumadan kesinlikle ofisi aramayınız.

MerkezNoktasi.com dijital medya ve reklam ajansımıza stajer alınacak.

Grafik lisesi öğrencisi olabileceği gibi, web yazılım ve ilintili bölümlerden de başvuru kabul etmekteyiz. Yoğunluklu olarak web sitelerimizle ilgili grafik çalışmaları, web yazılım, seo, sosyal medya yönetimi, makale üretimi, fotoğraf, satış pazarlama, ofis yönetimi vb. ilintili alanların herhangi birinde faydalı olabileceğinizi düşünüyorsanız başvurabilirsiniz.

Başvurunuzda MUTLAKA bulunması gerekenler,
Resimli, detaylı CV
Çalışma örnekleriniz
Staj günleriniz ve tarih aralığı

Başvuru yapmadan önce mail ya da telefon ile merak ettiklerinizi sormayınız. Önce başvurunuzu yapınız, eğer tarafınıza olumlu dönüş yapılırsa sorularınızı sorabilirsiniz.

Başvurunuzu merkez-at-merkeznoktasi.com adresine yapıyorsunuz.

Teşekkürler

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Dijital medya ajansımıza stajer alınacak | Mecidiyeköy - İstanbulDijital medya ajansımıza stajer alınacak | Mecidiyeköy - İstanbulDijital medya ajansımıza stajer alınacak | Mecidiyeköy - İstanbulDijital medya ajansımıza stajer alınacak | Mecidiyeköy - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sukaraduman1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sukaraduman1

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-05-2015 #3
meraba, 11. sınıf bilişim web tasarım öğrencisiyim 12. staj yerimi sizlerle yapmak istiyorum

Grafik : fireworks-flash
web tasarım : html5 css bilgilerim mevcut php (OOP) javascript jquery mQel derlerim deva ediyo

iletişim : *********
SEZER ACAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SEZER ACAR

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya24
Alt 13-05-2015 #4
meraba, 11. sınıf bilişim web tasarım öğrencisiyim 12. staj yerimi sizlerle yapmak istiyorum

Grafik : fireworks-flash-visual studio-dreamwewar gördük