dijital medya ajansımıza yeni mezun asistan grafiker arıyoruz. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - dijital medya ajansımıza yeni mezun asistan grafiker arıyoruz. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar dijital medya ajansımıza yeni mezun asistan grafiker arıyoruz. Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: photoshop, freehand ve indesing programlarını en azından orta seviye bilen, macos sistemini kullanmış adaylar. Çalışma ...

ersanug isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersanug

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dijital medya ajansımıza yeni mezun asistan grafiker arıyoruz.

Program/Seviye: photoshop, freehand ve indesing programlarını en azından orta seviye bilen, macos sistemini kullanmış adaylar.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: ipad ve iphone için uygulamalar üreten ajansımıza ilgili okullardan yeni mezun, öğrenmeye açık asistan grafiker arıyoruz. ajans beşiktaş'tadır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları dijital medya ajansımıza yeni mezun asistan grafiker arıyoruz. - İstanbul - dijital medya ajansımıza yeni mezun asistan grafiker arıyoruz. - İstanbul ya da dijital medya ajansımıza yeni mezun asistan grafiker arıyoruz. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | dijital medya ajansımıza yeni mezun asistan grafiker arıyoruz. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
dijital medya ajansımıza yeni mezun asistan grafiker arıyoruz. - İstanbul | dijital medya ajansımıza yeni mezun asistan grafiker arıyoruz. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

dewilcat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dewilcat

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2011 #3
mail gonderdim.
ikerson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ikerson

Webmaster / İstanbul

Alt 26-10-2011 #4
mail gönderdim