Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

İllüstrasyon Çalışmaları - Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar Sponsorlu Bağlantılar Çizim: Mike Mayhew Renklendirme: Ben. Kullanılan Program: Photoshop Cs5 Diğer denemeler: http://www.grafikerler.net/ink-digit...n-t129137.html http://www.grafikerler.net/ink-digit...l-t129167.html...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Dosya16

Alt 18-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizim: Mike Mayhew

Renklendirme: Ben.

Kullanılan Program: Photoshop Cs5

Diğer denemeler:
http://www.grafikerler.net/ink-digit...n-t129137.html

http://www.grafikerler.net/ink-digit...l-t129167.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu konunun uzmanı değilim ustalar daha iyi yorumlar haddim nacizane fikirlerim, sol aya bileği fazla eğilmiş, sanki ayak bileği kırılmış gibi bir de göğüsler biraz düz olmuş hani kaslı erkek göğüsü gibi belki abla kas da yapmış olabilir Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar, eline emeğine sağlık diyorum.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 18-04-2012 #3
Bu konunun uzmanı değilim ustalar daha iyi yorumlar haddim nacizane fikirlerim, sol aya bileği fazla eğilmiş, sanki ayak bileği kırılmış gibi bir de göğüsler biraz düz olmuş hani kaslı erkek göğüsü gibi belki abla kas da yapmış olabilir Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar, eline emeğine sağlık diyorum.
İlgine teşekkürler martin Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

* Çizim o şekildeydi. Dikkatimi çekmesine rağmen üstünde durmadım. Hatun kısmıdır nasıl duracağını bilir dedim. Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

* Göğüs kısmı, çizerin kendisine has model çizimlerinde de aynı. Abartıya kaçmıyor. Aşağıya da bir çalışmasını da ekledimDijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

* yansıma olayını çözersem sanırım göğüs kısmını da bir sonrakiler de atlatırım diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim.

Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-04-2012 #4
İlgine teşekkürler martin Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

* Çizim o şekildeydi. Dikkatimi çekmesine rağmen üstünde durmadım. Hatun kısmıdır nasıl duracağını bilir dedim. Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

* Göğüs kısmı, çizerin kendisine has model çizimlerinde de aynı. Abartıya kaçmıyor. Aşağıya da bir çalışmasını da ekledimDijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

* yansıma olayını çözersem sanırım göğüs kısmını da bir sonrakiler de atlatırım diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim.

Kadınlar zor tabi... Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

Ben boyama çalışmalarını zevkle takip ediyorum, bu tembellikle de anca takipte kalırım. Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 18-04-2012 #5
Kadınlar zor tabi... Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

Ben boyama çalışmalarını zevkle takip ediyorum, bu tembellikle de anca takipte kalırım. Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar
Kesinlikle denemelisin. Biraz sabır, biraz egzersiz yapmak için idealDijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2012 #6
Yorumsuz beğeniler için yine de teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 20-04-2012 #7
Çizim: Mike Mayhew

Renklendirme: Ben.

Kullanılan Program: Photoshop Cs5

Diğer denemeler:
http://www.grafikerler.net/ink-digit...n-t129137.html

http://www.grafikerler.net/ink-digit...l-t129167.html

Çok fazla göze batan hata göremedim ve başarılı da bir çalışma olmuş emeğine sağlık.

anatomik olarak bakıyorum okadar hata bizdede var Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-04-2012 #8
Çok başarılı buldum Creedwar, tebrikler arkadaşım :wink:
Çalışmalarını bende keyifle takip edenlerdenim..
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2012 #9
Çok fazla göze batan hata göremedim ve başarılı da bir çalışma olmuş emeğine sağlık.

anatomik olarak bakıyorum okadar hata bizdede var Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar
Nihayet yorum Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar Teşekkür ederim yasemin. Gelişim var sanırımDijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

Çok başarılı buldum Creedwar, tebrikler arkadaşım :wink:
Çalışmalarını bende keyifle takip edenlerdenim..
Nihayet bir diğer yorumDijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar Teşekkürler Value. Fırsat buldukça yapmaya çalışıyorum ama inan 489398302 parçaya bölündüm. Face, çizim, web, müşteri, 3d, eskiz, tasarım, baskı, koşturmaca, telefon, markete gidip sigara almaca diye yeter artık dediğim zamanlarda uğraşıyorum..Bakalım bir şeylere benzemeye başladı sanırım.

İlgine teşekkürler tekrardan..
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-04-2012 #10
Nihayet yorum Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar Teşekkür ederim yasemin. Gelişim var sanırımDijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

Nihayet bir diğer yorumDijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar Teşekkürler Value. Fırsat buldukça yapmaya çalışıyorum ama inan 489398302 parçaya bölündüm. Face, çizim, web, müşteri, 3d, eskiz, tasarım, baskı, koşturmaca, telefon, markete gidip sigara almaca diye yeter artık dediğim zamanlarda uğraşıyorum..Bakalım bir şeylere benzemeye başladı sanırım.

İlgine teşekkürler tekrardan..
Haha Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar eleman lazımsa uçabilirim izmire doğru Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar
Çok bişiy istemem dökülen kırıntıları toplasam bana yeter Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar

Şaka bir yana da bu çalışmaların cidden çatlatan cinsden Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar1:
Bi gün ben de yapicim.. görürsün Dijital Painting (Boyama) White Queen / Creedwar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları