dik köşelere eğim?

Illustrator - dik köşelere eğim? Sponsorlu Bağlantılar Daha önceden 90derecelik bir açıyla çizilmiş yanında çizgiye eğim vermek için çekiştirdiğimiz çizgiler olmayan bir köşeye o çizgiler nasıl eklenir ben bulamadımda inşallah anlatabilmişimdir....

dik köşelere eğim?
coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

dik köşelere eğim?

Alt 13-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden 90derecelik bir açıyla çizilmiş yanında çizgiye eğim vermek için çekiştirdiğimiz çizgiler olmayan bir köşeye o çizgiler nasıl eklenir ben bulamadımda inşallah anlatabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 15-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resim işinizi görecektir umarım....
dik köşelere eğim?
Bu mesajdan alıntı yap
dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 15-09-2011 #3
Şayet bir dikdörtgenin köşelerine eğim vermek istiyorsanız;effects/stylise/roundedCorner ile yapabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

Alt 15-09-2011 #4
Resim işinizi görecektir umarım....
dik köşelere eğim?
arkadaşım bunu yaptığım zaman çizgiler kendiliğinden bir değer alıp kafalarına göre hopluyolar ben kendim çekiştirerek vermek istiyorum bide mesela 2 si değilde alt dik kalsın sadece üstte eğim istiyorsam ne yapıcam bir yolu varsa yardımcı olun lütfen iyi çaluşmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-09-2011 #5
Bunun kısa yolu sende ozaman. Beyaz ok (Direct Selection Tool / Kısa yolu A) ile sadece açı vereceğin alanı seçersin, olur biter?
Bu mesajdan alıntı yap