Dikkat! Yetistirilmek uzere is ariyorum! - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Dikkat! Yetistirilmek uzere is ariyorum! - Türkiye Geneli ...

sedefogur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedefogur

Grafiker / Hatay

Alt 28-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dikkat! Yetistirilmek uzere is ariyorum!

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Ai ileri derecede
İndesing orta derecede
Corel orta derecede biliyorum

İş deneyimi ve içeriği: 1 ay grafiker olarak calistim huzurlu bir is yerinde calismak istiyorum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yeni mevzunum yetistirilmek uZere is ariyorum. Hatay ve mersin illeri olabilir. Gazete tasarim gunlerine katildim sertifikam var!

E-posta:

Telefon: 0535 279 59 20
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Dikkat! Yetistirilmek uzere is ariyorum! - Türkiye GeneliDikkat! Yetistirilmek uzere is ariyorum! - Türkiye GeneliDikkat! Yetistirilmek uzere is ariyorum! - Türkiye GeneliDikkat! Yetistirilmek uzere is ariyorum! - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
sedefogur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedefogur

Grafiker / Hatay

Alt 20-10-2015 #3
Güncel ilan...
Bu mesajdan alıntı yap