dil kodlama sorunu hk.

Web Tasarımı - dil kodlama sorunu hk. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba www.meteaksoy.com/navax_web ardesine yüklediğim çalışmada dil kodlaması ile ilgili hiçbir sorun yok. Ancak müşterimin hosting hizmeti aldığı firma Almanya'da NavAxConsult bu adrese yüklediğimde tarayıcılarda görüntülediğimizde dil kodlaması ...

dil kodlama sorunu hk.
mtaks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mtaks

Webmaster / İstanbul

dil kodlama sorunu hk.

Alt 09-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba
www.meteaksoy.com/navax_web ardesine yüklediğim çalışmada dil kodlaması ile ilgili hiçbir sorun yok. Ancak müşterimin hosting hizmeti aldığı firma Almanya'da NavAxConsult bu adrese yüklediğimde tarayıcılarda görüntülediğimizde dil kodlaması Batı Avrupa (ISO) ya dönüyor ve bu nedenle Türkçe karakterler hatalı olarak görüntüleniyor. Bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

silvershadow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silvershadow(35)

Hiç Biri / Kırklareli

Alt 09-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hocam dil kodlamasında şuan herhangi bir hata görünmüyor...
Bu mesajdan alıntı yap