dimesion design

Logo Tasarımları - dimesion design Sponsorlu Bağlantılar arkadasrlar ben forumda yeniyim.. almanyada yasiyorum stuttgart üniversitesinde grafik tasarim ve reklamcilik okuyorum... calismalarimi sizlerle paylasmak istiyorum. örnek calismalarimi devamli forumda yayinlayacagim...

dimesion design
cebo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cebo

Grafiker / Yurtdışı

dimesion design

Alt 27-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadasrlar ben forumda yeniyim.. almanyada yasiyorum stuttgart üniversitesinde grafik tasarim ve reklamcilik okuyorum...

calismalarimi sizlerle paylasmak istiyorum.

örnek calismalarimi devamli forumda yayinlayacagim
dimesion design
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kacinci sinif? bunu logo diye sunabiliyor musin okulda? kullandigin isiklar ve renk gecislerini biraz aciklar misin lutfen.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-08-2008 #3
Öncelikle hoş geldiniz diyelim.Açıkçası mesele sadece tasarım adına ortaya belirli bir şekil koymak olmasa gerek diye düşünüyorum.Baskı aşamasında ne gibi sorunların ortaya çıktığını göz önünde bulundurmak lazım.Çalışmaya gereksiz efektler ugulamak yerine daha yaratıcı şeyler deneyebilirsiniz.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
sR-graphic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sR-graphic(30)

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 28-08-2008 #4
aramıza hoşgeldiniz!!
bi logoyu oluştururken en ufak kullanım birimini düşünmenizi tavsiye ederim okunurluk renk geçişleri ve efektler yüzünden çalışmanız paramparça olmuş pastel renkleri öneririm kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
grafi_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_x

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 28-08-2008 #5
selam cebo hoşgeldin
Bu mesajdan alıntı yap
AlpaslanCelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AlpaslanCelik

Grafiker / Bayburt

Alt 28-08-2008 #6
[COLOR="YellowGreen"]Filmde en önemli unsur seslerin üst üste binmemesidir.sinemacılık bunu bırakın kulağa küpe etmeyi boyunlarına künye halinde asmışlardır.tasarımda öyleki boyutsal tasarımlarda ise en önemli unsur ışık...Şık bir tasarım için ışık diyorum.fakat işin özüne inersek grafik beynin ürettiği ve beyinde canlandırdığı imgeden ibarettir yaratıcılık özgünlük seni başarılı kılabilir.şimdilik ışıkla ilgilen diyorum ilerleyen zamanlarda diğer unsurlarımıda gözden geçirirsin.[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
grafi_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_x

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 28-08-2008 #7
dimesion design bir üstte mesaj yazan arkadaş daha selam vermeden yorum yapmaya girişmiş sende hoşgeldin arkadaşım ...dimesion design
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismasi, logo