Dinamik Web Sitesi Sahibi Olun - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Dinamik Web Sitesi Sahibi Olun - Türkiye Geneli ...

avanoslu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avanoslu

Webmaster / Nevşehir

Alt 08-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

499 TL Başlayan Fiyatlarla Dinamik Web Sitesi Sahibi Olun

Program/Seviye: XHTML & CSS >>> ileri
PHP & MySQL >>> ileri
Jquery >>> orta

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba

Ben Ahmet Demircili 4 yıldır profesyonel olarak internet hizmetleri vermekteyim.

499 tl den başlayan uygun fiyatlarla yönetim panelli web sitesi sahibi olmak için web sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Dinamik Web Sitesi Sahibi Olun - Türkiye Geneli - Dinamik Web Sitesi Sahibi Olun - Türkiye Geneli ya da Dinamik Web Sitesi Sahibi Olun - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Dinamik Web Sitesi Sahibi Olun - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Dinamik Web Sitesi Sahibi Olun - Türkiye Geneli | Dinamik Web Sitesi Sahibi Olun - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

avanoslu

Webmaster / Nevşehir

Alt 11-05-2012 #3
gülceldir......
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 19-06-2012 #4
Konu ile alakasız mesajlar silinmiştir.
Ahmet Gezer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet Gezer

Grafiker / İzmir

Alt 23-06-2012 #5
Sizin konuyla ilgili alakasız mesajlar dediğiniz mesleğine sahip çıkan insanların tavırlarıdır !

İnsanların mesleklerine sahip çıkmaları sizin gözünüzde konuyla ilgili gereksiz mesaj olarak adlandırabilir doğaldır da zaten bu ülkede doğruyu söyleyen insanları hep başka şekilde damgalamışlardır. !

avanoslu

Webmaster / Nevşehir

Alt 23-06-2012 #6
kardeşim sanada mesleginede töbe ********* arada yüzüme söyle ne diyeceksen ülkeni çok düşünüyorsan git tereröstlerle ugras benimle degil
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-06-2012 #7
Sizin konuyla ilgili alakasız mesajlar dediğiniz mesleğine sahip çıkan insanların tavırlarıdır !

İnsanların mesleklerine sahip çıkmaları sizin gözünüzde konuyla ilgili gereksiz mesaj olarak adlandırabilir doğaldır da zaten bu ülkede doğruyu söyleyen insanları hep başka şekilde damgalamışlardır. !
Konu bir iş ilanıdır. Bu tür konuları eleştirmek istiyorsanız forumdaki ilgili alanları kullanmanız icabetmektedir. Zira forum kurallarınca konu ile alakasız mesaj yazmış oluyorsunuz.

kardeşim sanada mesleginede töbe ********* arada yüzüme söyle ne diyeceksen ülkeni çok düşünüyorsan git tereröstlerle ugras benimle degil
Beyfendi, bu tehdit vari tavrınızı hoş bulmuyor tekrarının olmamasını rica ediyorum.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Tags
kayseri web tasarım, nevşehir web tasarım, site yaptırmak istiyorum, web tasarım yapanlar