Diplomalı grafiker olma yolunda ilk adım tamamdır :)

Graficafe - Diplomalı grafiker olma yolunda ilk adım tamamdır :) ...

neoberg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neoberg

Öğrenci (Grafik) / Mersin

Alt 10-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaşlar, Dün itibarıyle Mersin Üniversitesi-Güzel Sanatlar Fakültesi-Grafik bölümüne kaydımı yaptırmış bulunmaktayım Diplomalı grafiker olma yolunda ilk adım tamamdır :) Tebriklerinizi kabul edebilirim hehe Diplomalı grafiker olma yolunda ilk adım tamamdır :)
Grafik öğrencisi olacak bir kişinin işlerine şurdan bakabilir, 4 yıl sonra aradaki farkı karşılaştırabilirsiniz Diplomalı grafiker olma yolunda ilk adım tamamdır :)
Logo ve Maskot tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoldasweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoldasweb

Webmaster / Hatay

Alt 15-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl Kayıt olduğunu biraz açarmısın... Yetenek sınavı vb....
Bu mesajdan alıntı yap
neoberg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neoberg

Öğrenci (Grafik) / Mersin

Alt 19-09-2011 #3
Zaten küçüklüğümden beri resimle uğraşıyorum. Son sene güzel sanatlara hazırlık kursuna gittim(gitmez olaydım). Sonra yetenek sınavına girdik işte Diplomalı grafiker olma yolunda ilk adım tamamdır :)
Yetenek sınavında bir figür sordular, bir de imgesel kurgulama sordular. Sonra da kazandıkDiplomalı grafiker olma yolunda ilk adım tamamdır :)
Bu mesajdan alıntı yap