dipnot problemi_

InDesign - dipnot problemi_ Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, daha önce de aynı problemi yaşayan bir arkadaşımız burada yardım istemiş fakat çözüm bulunamamış. Dipnotlarda sayıyla giden bir sıralamada dipnotların arasına yerleşecek yıldızlı dipnotlar nasıl yapılıyor? ...

dipnot problemi_
y1984 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

y1984

Öğrenci (Diğer) / Ankara

dipnot problemi_

Alt 21-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba, daha önce de aynı problemi yaşayan bir arkadaşımız burada yardım istemiş fakat çözüm bulunamamış.
Dipnotlarda sayıyla giden bir sıralamada dipnotların arasına yerleşecek yıldızlı dipnotlar nasıl yapılıyor? Tabi dipnotlardaki numaralandırma kaymadan. Örnek olarak şöyle söyleyebilirim. dipnotlar 54, 55, 56 diye giderken 56. dipnottan sonra yıldız işaretlli bir veya 2 dipnot araya girecek ve sonrasında dipnotlar yine 57'den devam edecek. Elimdeki word dosyasında dipnotlar bu sıralamada yani düzgün şekilde yer alırken ID'a aktardıgımda yıldızlı dipnotlar da numaralandırmaya katılıyorlar.
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikerler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerler

Hiç Biri / Bolu

Alt 29-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu işi manuel çözeceğiz. Başka bir arkadaş daha teknik yaklaşıncaya kadar!...
Dipnot bilgisi verdiğin en alttaki not kısmına git klavyeden bir adet enter vur yıldız karakterine bas açıklamanı yaz.
Bu mesajdan alıntı yap