Dış Cephe giydirme hakkında

3D Studio Max - Dış Cephe giydirme hakkında ...

aydingrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aydingrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Etiket vs. altyapılı tecrübeli bir grafikerim ama şimdiye kadar hiç freehand photoshop ve ai dışında çalışmadım. Şu anda da bir müşterim bir AVM'deki yeri için Dış Cephe Giydirme çalışmamı istedi. Şu anda ne yapacağımı bilemiyorum, sanırım fh ve ps 'ta çalışamayacağım. Lütfen yardımcı olun banaDış Cephe giydirme hakkında
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar,

Etiket vs. altyapılı tecrübeli bir grafikerim ama şimdiye kadar hiç freehand photoshop ve ai dışında çalışmadım. Şu anda da bir müşterim bir AVM'deki yeri için Dış Cephe Giydirme çalışmamı istedi. Şu anda ne yapacağımı bilemiyorum, sanırım fh ve ps 'ta çalışamayacağım. Lütfen yardımcı olun banaDış Cephe giydirme hakkında
tabi vektörel çalışman gerekiyor. bunun içinde en iyi vektörel programı ( bana göre ) illustrator. Esnek yapısı ile hoş tasarımlar yapabilirsin. İllustrator zor ama photoshop vs gibi programları biliyorsan sana kolay gelicektir. İstersen photoshop ile işi kaybetmemek için bir tasarım yap göster müşteriye sonrasında illustrator'a dökme işlemini yaparsın odabilir hangisi rahatına geliyorsa ama ölçülerini 4 renk calısmayı unutma.
Bu mesajdan alıntı yap

aydingrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2013 #3
Fh'de denesem yapabilir miyim acaba? Denedim ama ölçü oldukça uzun, fh. zorlanıyor çalışırken. Bir de nelere dikkat etmeliyim çalışırken başka?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 05-03-2013 #4
Fh'de denesem yapabilir miyim acaba? Denedim ama ölçü oldukça uzun, fh. zorlanıyor çalışırken. Bir de nelere dikkat etmeliyim çalışırken başka?
İyi de bu yazdıklarınızın 3D Studio Max ile ne alakası var?
Bu mesajdan alıntı yap

aydingrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2013 #5
internette biraz araştırdım hep 3dmax programından bahsediliyo
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 05-03-2013 #6
internette biraz araştırdım hep 3dmax programından bahsediliyo
Siz tasarımınızı istediğiniz programda ypabilirsiniz. Sunum için elbetteki max, CD4 gibi yapay alan ve görsellik kazandırabileceğiniz çalışmalar yapmanız mümkün. Fakat konu hakkında hiç bir bilginiz yok ise müşterinize başka bir çözüm bulmalı ve sunum için Photoshop ile manipülasyon çalışması yapmalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
SemihAlev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SemihAlev

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2013 #7
Merhaba Arkadaşım ;

Sen Tasarımını Fh de yapabilirsin 10/1 oranında çalışırsan sıkıntı yaşamazsın. İllüstratördede yapabilirsin oda 10 / 1 oranında photoshopta da çalışabilirsin 72 ve altı dpi olarak önemli olan ne yapmak istediğin.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

aydingrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2013 #8
Eleştirmek ve çatmaya değil de yardımcı olabilmek adına cevap yazdığınız için çok teşekkürler. Aynen dediğiniz gibi çalışıyorum şu anda.
Bu mesajdan alıntı yap