Dış cephe ( mantolama.söve) giydirme - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Dış cephe ( mantolama.söve) giydirme - Türkiye Geneli ...

emirgan05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirgan05

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dış cephe ( mantolama.söve) giydirme

Program/Seviye:
3ds max 2011
Autocad 2011
Photoshop cs3

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama:
İyi günler,
Nurullah Güven ben. 3ds max proğramıyla dış cephe projeleriniz ister mimari projeden ister fotoğraf üzerinden 3 boyutlu olarak uygun ücretle ve zamanında tasarımı yapılır. Mantolama, söve imalatında 1 yıllık üretim ve projelendirme deneyimim var. Mail veya telefonla ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğum projelerle ilgili resimlere aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Dış cephe ( mantolama.söve) giydirme - Türkiye Geneli - Dış cephe ( mantolama.söve) giydirme - Türkiye Geneli ya da Dış cephe ( mantolama.söve) giydirme - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Dış cephe ( mantolama.söve) giydirme - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Dış cephe ( mantolama.söve) giydirme - Türkiye Geneli | Dış cephe ( mantolama.söve) giydirme - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..