dış mekan 150 lik veya 180 lık dıjıtal baskı makinası almayı düşünüyorum

Dijital makineler - dış mekan 150 lik veya 180 lık dıjıtal baskı makinası almayı düşünüyorum Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaşlar 150 veya 180 lik dıgıtal baskı makinası almayı düşünüyorum ilçede olduğumuz için yoğun bi işimiz yo teknolojiyede ayak uydurmak sorundayız önerileriizi bekliyorum fiyat ve marka önerileriniz ...

dilanreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilanreklam

Grafiker / Diyarbakır

Alt 20-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar 150 veya 180 lik dıgıtal baskı makinası almayı düşünüyorum ilçede olduğumuz için yoğun bi işimiz yo teknolojiyede ayak uydurmak sorundayız önerileriizi bekliyorum fiyat ve marka önerileriniz yazarsanız memnun olurum teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lokman_reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lokman_reklam

Grafiker / Van

Alt 20-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mrb. küçük makina alacaksan infiniti al
Bu mesajdan alıntı yap
merşed muğlak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merşed muğlak

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2008 #3
iç mekan kalitesinde baskı yapan dış mekan makineler var...
mesela seiko II
Bu mesajdan alıntı yap
denea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 21-05-2008 #4
Roland ın yeni XJ serisi makineleri 160 lık ve 187 lik birde 137 lik bas&kes var aynı seriye ait olan. Bu makinelerde akıllı geçiş sistemi diye bir yazılımla piyasaya sürmüşler. Pasları dağınık atıyor. Önceki inceledeğim modellerinde de pas izi yoktu fakat bu makinelerde hiç yok. Programında yüzlerce ICC profil kayıtlı renk problemi yaşamazsın. Servis hizmeti zaten ortada. Birde eski modellerine göre fiyatları oldukça düşük. Fiyata sarma ünitesi de dahil. Bence bir sor derim. %100 doluluk oranında basarsan m2 maliyeti 2 ytl civarı
Bu mesajdan alıntı yap
hikmet80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hikmet80

Baskıcı / Muğla

Alt 21-05-2008 #5
abı bana kalırsa sen en ıyısı ınfınıtı 8160 ınfınıtı al en ıdalı bu sana gore yanı 160 lık ınfınıtı al abı fazla yogun iş olmuyorsa sana tercıhım bu servıs bakımındandan cok rahat edersın abı sana tercıh edebılecegım yerde abı özaklar tavsıye ederım ok sımdıden hayırlı olsun ıyı calısmalar
Bu mesajdan alıntı yap
akface isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akface

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2008 #6
infinit 8160 XA III....... Fiyat Performans Kıyaslaması Yaparsan İdeal... Fazla Bir İş Sülkülasyonu Yoksa Size göredir....
Bu mesajdan alıntı yap
denea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 22-05-2008 #7
Israrla Roland diyor ve bir daha seni düşünmeye davet ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
onurturanli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurturanli

Grafiker / İstanbul

Alt 27-05-2008 #8
bence mimakiyi araştır iç mekan kalitesinde dış mekan baskı yapabiliyor ve makinaya güzel bakarsana bakımını yaparsan uzun ömürlü bir makina.. tavsiye edrim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 31-05-2008 #9
alırsan 150 lik infiniti alk memnun kalırsın baskısı çok iyi tam işine göre özakla irtibata geç
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 31-05-2008 #10
mimaki atvsiye ederim makinede baskısıda kaliteli uzun süre kullanabileceğin bir makine 160 ve 250 var zaten mimakide 320 yeni çıkardılar kimsede yok henüz sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
150, 180, almayi, almayı, baski, baskı, dijital, dilanreklam, dis, dusunuyorum, dıjıtal, dış, düşünüyorum, lik, lık, makinasi, makinası, mekan, seiko ii, veya