Dış mekan baskı için makine tavsiyesi istiyorum

Dijital makineler - Dış mekan baskı için makine tavsiyesi istiyorum ...

ismaildemirtas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismaildemirtas

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 28-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar

dış mekanda branda baskısı yapmak için 180cm lik bir makine araştırıyorum öenmli olan m2 baskı maliyetidir.

Araştırdığım epson dx5 ve hp z6100 var.

Tavsiyelerinizi ve dikkate almam gerekenleri burdan söylerseniz bilgilenirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rhapsody34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhapsody34

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Araştırdığım epson dx5 ve hp z6100 var. bu makinalar iç mekan diye biliyorum. bunlarda bide laminasyon maliyetin olacaktır...

Polaris ve Konika kafalar tavsiyelerimden..

marka olarak flora kullanan arkadaşlarım var maliyet olarak düşük diyorlar

kullandığım Polaris kafa ozak makina nın sattığı makinadan kafa teknolojijisi ve baskı kalitesi çok güzel ancak kafa imalat malzemeleri biraz dandik kafalarda çok sorun yaşadık

Maxima uygun fiyatlı çok kaliteli baskı alırsınız Konika kafadır oda Xzaar tavsiye etmem

Şiddetle tavsiye edebileceğim Vutek dir...

Ayrıca 180 lık bulabilirmisiniz bilmiyorum 2.50 alın en azından malzeme ısrafınız olmaz. büyük ebatlar ve adetli işlerde çok faydasını görürsünüz.. 3.20 alırsanız ne alâ.
Bu mesajdan alıntı yap
BuBiM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BuBiM

Grafiker / Bursa

Alt 10-11-2012 #3
[b]SATILIK İNFİNİTTİ 8160 III Plus makina ilk günkü gibidir kafalar iyi durumdadır büyük makina alacağım için satıyorum makina 4 kafadır 8 kafadan daha iyi baskı yapar kalite olarak 165 net basım alanı vardır makinanın 1 yıl servis garantisi bulunmaktatır özak tarafından alıcıya hayırlı olsun fiyat olarak 9,000 TL düşünmekteyiz yerimiz bursadadır 544 452 28 88 iletişime geçebilirisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
2eileriteknoloj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

2eileriteknoloj

Hiç Biri / İstanbul

baskı makinesi

Alt 14-11-2012 #4
merhabalar...
ben Yasin şentürk 2E ileri teknoloji ürünlerinde çalışmaktayım... epson dx5 ve seiko sistemli makineleri satmaktayız. her iki makine de baskı maliyeti olarak çok ekonomiktir...
dış mekanda branda baskısı yapmak için 180cm lik bir makine araştırıyorum öenmli olan m2 baskı maliyetidir.

Araştırdığım epson dx5 ve hp z6100 var.

Tavsiyelerinizi ve dikkate almam gerekenleri burdan söylerseniz bilgilenirim[/quote]
Bu mesajdan alıntı yap
BuBiM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BuBiM

Grafiker / Bursa

Alt 14-11-2012 #5
[b]SATILIK İNFİNİTTİ 8160 III Plus makina ilk günkü gibidir kafalar iyi durumdadır büyük makina alacağım için satıyorum makina 4 kafadır 8 kafadan daha iyi baskı yapar kalite olarak 165 net basım alanı vardır makinanın 1 yıl servis garantisi bulunmaktatır özak tarafından alıcıya hayırlı olsun fiyat olarak 9,000 TL düşünmekteyiz yerimiz bursadadır 544 452 28 88 iletişime geçebilirisiniz
Bu mesajdan alıntı yap