dis mekan baski

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - dis mekan baski Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar afrikada yasiyorum, ve fotografciyim. burda dis mekanda reklam panolari icin baski yapabilecegim makina lazim, sizden ricam, cesitli malzemelere baski yapabilen, ve kesebilen, bir marka ve model vermeniz. ...

dis mekan baski

dis mekan baski

Alt 23-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar afrikada yasiyorum, ve fotografciyim. burda dis mekanda reklam panolari icin baski yapabilecegim makina lazim, sizden ricam, cesitli malzemelere baski yapabilen, ve kesebilen, bir marka ve model vermeniz. aklimda baska seylerde var ama bu sektore yabanci oldugum icin bircogunu isimlendiremiyorum dis mekan baski cevap yazarsaniz karsilikli gorusup derdime care olabileceginizi dusunuyorum cok sagolun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konunuzu yanlış yere açmıştınız uygun yere taşıdım.

Alttaki linkten ihtiyacınızla ilgili bilgiler alabilir veya bağlantılar kurabilirsiniz.
Tabela, Bilboard, Raket Pano Vb.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-07-2008 #3
tesekkurederim zaten kafayi yiyodum acincaya kadar dis mekan baski
ama hala bi cevap gelmemis cok uzuldum
Bu mesajdan alıntı yap
roso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

roso

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-07-2008 #4
arkadsim yapacagin is hayirli ugurlu olsun. istedigin makine bas kes ozelligi olan makinemi? eger oyleyse roland sp540-v tavsiye ederim. ama yapacagin baski genisligide onemli. sana bu konuda yardimci olurum. ayrica eger arzu edersen sana istedigin makineyi cok uygun fiyata veririm. sitemizden makineler ile ayrintili bilgiye bakabilrsin. site adresimiz kontak bilgilerinde mevcut. hatta eger sormak istedigin her hangi bir soru olursada seve seve yardimci olurum. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
burak yargılı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak yargılı(47)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2008 #5
Makinada kendiniz çalışacaksanız eko solvent veya yeni nesil soya boyaları ile çalışan makinalar sağlık açısından iyi, normal solvent boyalar birçok kanserojen ve beyin hücrelerini öldüren kimyasallar içeriyorlar.Bas kes tarzı da arıyorsanız rolandı kesinlikle tavsiye ederim şirketimde kullandığım en sağlam ve sağlıklı makinalar roland marka olanlar senelerce tık etmeden çalışıyorlar biri 4 biri 8 senelik 2 roland makinam var daha teknik servis bir kere olsun gelip bir vidasını açmadı.
Bu mesajdan alıntı yap
RocKWariuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RocKWariuS

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-07-2008 #6
Arkadaşım açıkçası ben pek grafikerlikten anlamam ama Roland marka baskek makinalarının teknik servisiyim. bu işi 1 aydır yapıyorum ancak gördüğüm kadarıyla şu anda bulabileceğin en sağlam ve kaliteli baskıyı roland ile alırsın. Eğer normal boyutlarda baskı yapıcaksan SP-540 çık güzel işini görür. Ancak ben dev gibi baskılar istiyorum diyosan eğer Roland'ın yeni harikası AJ-1000 i tavsiye ederim. Ama her halükarda Roland diyorum. Pişman olmasın
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-08-2008 #7
sagol dostum peki ne kadar bu roland a1000 bana bi fiyat verebilirmisin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
baski, dis, mekan