dış mekan baskıda tavsiyeler

Dijital makineler - dış mekan baskıda tavsiyeler ...

Umit_ACAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Umit_ACAR(32)

Bilg. Teknikeri / Sinop

Alt 14-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar 2 senedir 2,5 flrora kullanmaktayız mak. artık randuman alamıyoruz sıfır bir makina almak istiyoruz teknik açıdan servis açısından sorun yaşamayacağımız baskı kalitesi yüksek bir makina almayı düşünüyoruz tavsiyeleriniz nedir niçin o ürünü tavsiye ediyorsunuz bu süreçte bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden herkeze teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

abdullah005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdullah005

Grafiker / Tokat

Alt 16-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
branda birleştirme makinesi leister mi acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 18-09-2009 #3
xaar 382 - yeni bir teknoloji ne olacagı belli degil

Konica 14 pc. - uzun metrajda kafa kesme problemleri aşırı fazla.

Tavsiye edecegim 2 kafa var spectra veya seiko. bu kafaları kullanan makinalardan birisini alın veya bekleyin yeni spectra polaris kafaları görün 1.440 dpi baskı çözünürlügü olacak.
Bu mesajdan alıntı yap
janjan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

janjan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 19-09-2009 #4
Optimum reklamın cindeki tedarikcisi liyu spectra polaris ile bir makine üretti umarım fuarda görme imkanımız olur

ayrıca ben piyasadaki kafalarda problem olduğunu düşünmüyorum bence esas problem kullanılan boyalarda eminimki xaar 382 xaar 128 in yerini çok kolay alıcak
Bu mesajdan alıntı yap

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 22-09-2009 #5
Aslında Sayın Janjan bende sizin gibi düşünüyordum, fakat her zamanki gibi xaar mevcut teknolojiyi 3 sene geriden takip etmeye devam ediyor. 3 sene önce çıkan seiko 35 picolitre kafanın muadilini yeni yapmışsan rakiplerin 12-15 picolitrelerde geziyorsa bu işte bir terslik var.
Bu mesajdan alıntı yap
acababunebababe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acababunebababe

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 23-09-2009 #6
Bence dikkat etmediğiniz nokta şu ki, XAAR ın hedef kitlesi farklı. Muhakkak ki Xaar kafalar kalite olarak sektörün alt sıralarında yer alsa bile satış adedi olarak o kadar aşağılarda sayılmaz. nedeniyse fiyat olarak uccuz olması.

sanırım Xaar firması günlük çözüm arayan müşteri kitlesini hedef alan bir pazarlama stratejisi izliyor.

Spectra Polaris'le ilgili olarak, 2 hafta sonra Almanya'da Viscom fuarı var hemen arkasından da Belçika'da Grafi+sign fuarı. Ben ikisinide gidip gezicem. Polaris makina var mı bakıcam. Optimum reklam dan bana tanıtım maili geldi Belçika'daki fuara katılacaklarına dair, bahsedilen Polaris makineyi sergiyolarsa inceleyip buradan sizinle bilgilerimi paylaşırım.
Bu mesajdan alıntı yap
seyyyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seyyyyah

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 24-09-2009 #7
arkadaşım sana konica dan başkaa önericeğim hiç biri kafa yok.6 yıldır teknik servislik yapıyorum ben bölee baskı yapan makinaa zor gördüm.fiyatlarıdaa çok uygun.iç mekan baskı yapacak neredeyse.birçok yere kurdum 3 tane vutekin yanında benim kurduğum konica makina folyalara basıyor.gerçektende hoş bi manzara benim için.istersen özelden mesaj at sana yardımcı olayım.
Bu mesajdan alıntı yap

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 24-09-2009 #8
Evet hedef kitlesi farklı buna katılıyorum ama şu varki bugün ve dün konuştugum 2 büyük makina üreticisi bana artık xaar 382 kafalı makina üretmeyeceklerini xaar 382 ve xaar firması ile çok büyük problemler yaşadıklarını belirttiler. Spectra 30 picolitre yeni bir kafayı önümüzdeki aylarda piyasaya sürecekmiş ucuz maliyetli Nova 256 tabanlı olacagını söylediler. Artık orta sınıftaki makinalarda bu kafaları kullanacaklarmış. Eğer fuarların birisinde bu kafa ile ilgili bir bilgi veya makina görürseniz paylaşırsanız sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
TuGo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TuGo

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-10-2009 #9
ewet konica 14 pl çok güzel allwin diye bi marka var esenyurtta class reklamda var bakmak istersn bi gör derim 3.2m
Bu mesajdan alıntı yap
anadoluplaket66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anadoluplaket66(39)

Baskıcı / Yozgat

Alt 05-01-2010 #10
İhtiyaçtan satılık ULTRA 720 WİT COLOR BASKI MAKİNASI
210 cnm baskı eni,masrafsız
Alper DOĞRU *********
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları