dışarı taşan resim

Photoshop - dışarı taşan resim Sponsorlu Bağlantılar yorumlarınızı bekliyorum sadece resim kaliteleri hakkında olmasın elimde olan bunlardı harici her türlü yorum olabilir birde konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim mod arkadaşlara şimdiden özür...

dışarı taşan resim
pscolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pscolog

Grafiker / Bursa

dışarı taşan resim

Alt 21-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum sadece resim kaliteleri hakkında olmasın elimde olan bunlardı harici her türlü yorum olabilir birde konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim mod arkadaşlara şimdiden özür

dışarı taşan resim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

h.salma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dekupelerde, renk tonlarında, ışık yönlerinde, belirtmiş olduğunuz ama kabul edemeyeceğim fotoğraf kalitelerinde, olması gereken yerlerde olmayan gölgelerde ve manipülasyonda sorunlar var.

Belirttiğim sorunları giderirseniz daha güzel olacaktır.

Şahsi görüşümdür. Elinize sağlık, kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

pscolog

Grafiker / Bursa

Alt 21-11-2007 #3
teşekkürler görüşleriniz için daha çok acemiyim galiba ama öğrenicem
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-11-2007 #4
buna benzer örnekler var arkadasların yaptıklarında acıklamalı istersen onlara bir bak derim daha güzel bi performans olur senin için derimm...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikher isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikher

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 22-11-2007 #5
çok güzel olmuş , akıl işi .
Bu mesajdan alıntı yap

pscolog

Grafiker / Bursa

Alt 30-11-2007 #6
yorumlarınız için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
grafifun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafifun

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 30-11-2007 #7
konsept güzel. kendininde belirttiğin gibi teknik hatalar oldukça fazla. daha doğrusu doğru olan bi yer yok. decubeleri Pen Tool ile çizip, Add anchor point tool ile çekiştirdikten sonra. selection yap. seçili alanıda; select/modify/feather yap. yani seçimin kenarlarını içerden dışarıya doğru transparan yapar. ama feather değerini resmin çözünürlüğüne göre ver. çok verisen kenarlar çok bozulur. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
eymi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eymi(30)

Grafiker / Balıkesir

Alt 30-11-2007 #8
Süper bir fikir çok güzel düşünülmüş ama dekupeler üzerinde biraz daha çalışmalısın.Renkler uyuşmuyor resimlerde ve birde çimen görüntülerini ayarlarken küçük resmi büyüteçmiş gibi düşünerek aynı çimeni kullanırsan daha orjinal olabilir.Ben fikri oldukça yaratcı buldumdışarı taşan resim
Bu mesajdan alıntı yap

pscolog

Grafiker / Bursa

Alt 01-12-2007 #9
konsept güzel. kendininde belirttiğin gibi teknik hatalar oldukça fazla. daha doğrusu doğru olan bi yer yok. decubeleri Pen Tool ile çizip, Add anchor point tool ile çekiştirdikten sonra. selection yap. seçili alanıda; select/modify/feather yap. yani seçimin kenarlarını içerden dışarıya doğru transparan yapar. ama feather değerini resmin çözünürlüğüne göre ver. çok verisen kenarlar çok bozulur. kolay gelsin
söylediğiniz gibi çizimi pen tool ile yaptım Add anchor point tool ilede çekiştirdim fakat acemiliğimden olsa gerek ben çalışmayı yaparken burada göründüğü kadar büyük boyutlarda çalışmamıştım ve kabul etmeliyim öznle yapmamışım renk tonlarında sorun olduğunu söylemişsiniz ancak renk tonlamaları hakkında pek fazla bilgim yok ancak öğrenme aşamasındayım yanlız bu çalışmadaki fikir derslerden veya başka bi resimden esinlenme değil kendi yaratıcılığım olduğu için persfektifte sorun olmuş hayal gücümü daha geliştirmem gerekecek sanırım yorumlar için teşekkürler

elimden geldiğince düzelttim
dışarı taşan resim
Bu mesajdan alıntı yap

pscolog

Grafiker / Bursa

Alt 02-12-2007 #10
şu foruma resim ekleme işimi bi türlü çözemedim bi kaç kez denedim bu defa olur inşalllah gene yapamamışsam moderatör arkadaşlar bi el atarsa sevinirim

dışarı taşan resim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
acemi yapm, disari tasan resim