dışlanan baba

Fotoğraf - Resim - dışlanan baba ...

dışlanan baba
womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

dışlanan baba

Alt 13-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dergi için dışlanan baba sendromu ile ilgili bir yazıya resim bulmam lazım. kaç gündür arıyorum internette istediğim gibi bir resim bulamadım. bu konuyu ucundan kıyısından anlatabilen, hiç olmadı çağrışım yapabilecek görseller var mı elinizde?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 15-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yok mu arkadaşlar?
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 15-04-2011 #3
Bence eğer makinen ve çekebilme imkanın varsa kendine biraz zaman ayır çık dışarı görmek istediğin şekilde kahvehanelerde yada parklarda oturan adamları çekebilirsin..baktın olmadı bu da bir seçenek eğer bulamadıysan dışlanan baba dışlanan baba
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-04-2011 #4
Dışlanan insan üzgündür, somurtur. Asabidir, düşüncelidir. Aradığınız tanıma uyan sokaklarda yüzlerce insan var. Ayrıca google'da "üzgün erkek" diye görsellerde arattığınızda güzel şeyler var. Ya da İngilizce olarak aratırsanız daha çok sonuca ulaşıyorsunuz. Bilginize.
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 15-04-2011 #5
Bence eğer makinen ve çekebilme imkanın varsa kendine biraz zaman ayır çık dışarı görmek istediğin şekilde kahvehanelerde yada parklarda oturan adamları çekebilirsin..baktın olmadı bu da bir seçenek eğer bulamadıysan dışlanan baba dışlanan baba
Çok güzel tespit :smile:

Ayrıca ;

dışlanan baba

dışlanan baba
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 15-04-2011 #6
Rıhtımdaki karlar altındaki adam görseli gibi fotolar daha çok sevgilisinden ayrılmış melankolik duygusal süreçlerdeki insanları anımsatır dışlanan baba ha şu da olabilir..baktık ki dışarıda da birşey bulamadık,kendi babamızı amcamızı yada dayımızı ne bilim işte dışlanan baba o moda uyarlayıp çekebiliriz dışlanan baba sonuçta dışlanan babanın iç mekan-ev atmosferinde görüntülemek daha mantıklı gibi geldi bana şimdi dışlanan baba kendi köşesine çekilmiş yalnızları oynayan somurtkan bir poza sokmak hiç te zor değil aslında dışlanan babademokrasilerde çareler tükenmez :P dışlanan baba
Bu mesajdan alıntı yap

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 15-04-2011 #7
yorumlarınız için teşekkürler, ancak biliyorsunuz ki bu dergiden binlerce basılıyor ve onbinlerce kişi okuyor. model sözleşmesi yapmadan birisinin fotoğrafını çekip dergiye koymam mümkün değil, ilerde sıkıntı olabilir. bu arada morty verdiğin örnekler için teşekkürler ama bir baba ailede dışlanıyor diye bu şekilde bir yakını vefaat etmiş gibi yıkılıp başınını öne eğmez galiba. dışlanan baba anne ile çocuğun yan yana durduğu ve arkada (uzakta) babanın flu şekilde olması gibi.. sanırım böyle bir resim konuyu en iyi şekilde anlatabilir. olmadı en son çare etrafımdan birilerini bulup kendim çekeceğim, hatta sonra stok sitelerine filan da koyabilirim. dışlanan baba
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 16-04-2011 #8
Rıhtımdaki karlar altındaki adam görseli gibi fotolar daha çok sevgilisinden ayrılmış melankolik duygusal süreçlerdeki insanları anımsatır dışlanan baba ha şu da olabilir..baktık ki dışarıda da birşey bulamadık,kendi babamızı amcamızı yada dayımızı ne bilim işte dışlanan baba o moda uyarlayıp çekebiliriz dışlanan baba sonuçta dışlanan babanın iç mekan-ev atmosferinde görüntülemek daha mantıklı gibi geldi bana şimdi dışlanan baba kendi köşesine çekilmiş yalnızları oynayan somurtkan bir poza sokmak hiç te zor değil aslında dışlanan babademokrasilerde çareler tükenmez :P dışlanan baba
Yorumsuz :tongueout:

bu arada morty verdiğin örnekler için teşekkürler ama bir baba ailede dışlanıyor diye bu şekilde bir yakını vefaat etmiş gibi yıkılıp başınını öne eğmez galiba.
Bunda hem fikir değiliz, çünkü en büyük darbeyi yiyor :sweating: dışlanmaktan başka büyük ne olabilir :worried:

anne ile çocuğun yan yana durduğu ve arkada (uzakta) babanın flu şekilde olması gibi.. sanırım böyle bir resim konuyu en iyi şekilde anlatabilir
Bu daha mantıklı olabilir bulabilirsen yada montajlama yapabilirsen çokta güzel olur dışlanan baba1: Hatta paylaşırsın fevkalade olur dışlanan baba
Bu mesajdan alıntı yap

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 26-04-2011 #9
Bu daha mantıklı olabilir bulabilirsen yada montajlama yapabilirsen çokta güzel olur dışlanan baba1: Hatta paylaşırsın fevkalade olur dışlanan baba
montajda pek tecrübeli değilimdir ama son çare dediğiniz gibi yaptım. umarım işinize yarar. 300dpi cmyk olarak kaydettim...

dışlanan babadışlanan baba
Bu mesajdan alıntı yap