dışmekan bir makina aldım 152 lik sizlerdanışmak istiyorum

Dijital makineler - dışmekan bir makina aldım 152 lik sizlerdanışmak istiyorum Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaşlar 152lik dış mekan challenger marka makina aldım cin malı bir iki hafta kullandım sorun yok onda sonra siyahta sorun çıkıyor hep dağıtıyor siyah renk kullandığım an ...

dilanreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilanreklam

Grafiker / Diyarbakır

Alt 20-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar 152lik dış mekan challenger marka makina aldım cin malı bir iki hafta kullandım sorun yok onda sonra siyahta sorun çıkıyor hep dağıtıyor siyah renk kullandığım an yazı berbat oluyor diğer renklerde sorun yok
fotoshopta teballa için baskı yapılabiliyormu ben corelle çalıştığım için fotoshopu anlamaıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

akface isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akface

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
%100 siyah değerle gerçek siyahı elde edememen normal makine küçük olduğu için muhtemelen xaar-126 kafadır
corelde siyah rengi kullanırken renk değerlerinde oynama yapmalısın.. ortalama 4 pass için verebileceğin değer sayıları k:100 c:40 m:40 y:40.....pass sayısına göre değerleri arttırıp daha koyu bir siyah elde edebilirsin

dışmekan bir makina aldım 152 lik sizlerdanışmak istiyorumdışmekan bir makina aldım 152 lik sizlerdanışmak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
cagcag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagcag

Grafiker / Bursa

Alt 23-10-2008 #3
arkadaşom bende de aynı makina vardı sorun bende de oldu.fakat sorunu çözdüm problem makinayla gelen siyah ta
siyah boyayı değiştir solvent bas kafaya temizle ve no problem kolay gelsin

düzelirse haberim olsun olur mu
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2008 #4
cagcag lütfen flood yapmayınız. Mesajınıza birşey eklemek veya düzeltmek isterseniz dışmekan bir makina aldım 152 lik sizlerdanışmak istiyorum butonunu kullanarak mesajınızı düzenleyiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
birolbirinc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

birolbirinc

Baskıcı / Bursa

Alt 24-10-2008 #5
1. olarak satın aldığın yere danış
2. olarak kafa yükseklik ayarlarına bak
3. boyaların bulunduğu kutuları arada sırada hafifçe çalkala uzun süre beklediye çok az karışım inceltici kullan.
4. makinanın toprak durumunu kontrol et
5. kafaların tıkanma ihtimali biraz zayıf ama akşamları kaparken tabla ile solvente batırıyorsundur herhalde. yok tıkandıysa açan yerlere danış. ama aldığın yerle mutlaka haberleş.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
152, aldım, bir, dışmekan, istiyorum, lik, makina, sizlerdanışmak