Distaf derneği logo sunumu

Logo Tasarımları - Distaf derneği logo sunumu ...

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 02-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 02-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yine ince eleyip sık dokumuşsun kuzucum, ellerine sağlık çok begendim Distaf derneği logo sunumu Distaf derneği logo sunumu
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #3
Tebrik ederim anlatım tarzı çok hoş emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
xfreeboys isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xfreeboys

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #4
Emeğine sağlık cok güzel olmuş.Ama topun aralarındaki beyaz çizgiyide koy herkes onun top oluduğunu anlayamaz
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #5
Elma, armut, üzüm, çay gibi spor ile alakası olmayan fakat spor logolarında nedense gördüğümüz, sadece bizim ülkemize özel bir gelenekten bir nebze olsa sıyrılıp, özgün bir çalışmayla işi layıkıyla yapmışsın hocam. Sanada bu yakışırdı. Eline emeğine sağlık. Başarılarının devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 02-06-2009 #6
Çok başarılı olmuş İnan logo konusunda çok iyi olduğunu bir kez daha kanıtladın Distaf derneği logo sunumu
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #7
Sanırım Diyarbakır surlarını ve kırmızı yeşilin Diyarbakır'ın renkleri olduğunu açıklamayı unutmuşsun.. Çok başarılı bir çalışma, açıkçası olumsuz söyleyecek pek bir şey bulamadım.

Belki 2. adımda uyguladığın altıgen objeleri kullanarak çalışmaya devam edebilirsin, yani insana benzetmek için yuvarlatmadan.... Bırak top, top gibi kalsın, insanı andırsın...

Ellerine sağlık inancım...
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 02-06-2009 #8
Yine ince eleyip sık dokumuşsun kuzucum, ellerine sağlık çok begendim Distaf derneği logo sunumu Distaf derneği logo sunumu
Teşekkür ederim canım...

Tebrik ederim anlatım tarzı çok hoş emeğinize sağlık.
Teşekkür ederim.

Emeğine sağlık cok güzel olmuş.Ama topun aralarındaki beyaz çizgiyide koy herkes onun top oluduğunu anlayamaz
Topun aralarındaki beyaz çizgiyi koymakla top yapmak arasında bir fark yoktur.Amaç top izlenimi vermek, top yapmak değil,çalışmanın futboll topundan oluştuğunu bilmeye gerek yok, dinamik yapı mantığının oradan gelmesi yeterlidir.Teşekkür ediyorum.

Elma, armut, üzüm, çay gibi spor ile alakası olmayan fakat spor logolarında nedense gördüğümüz, sadece bizim ülkemize özel bir gelenekten bir nebze olsa sıyrılıp, özgün bir çalışmayla işi layıkıyla yapmışsın hocam. Sanada bu yakışırdı. Eline emeğine sağlık. Başarılarının devamını dilerim.
Yunus Hoca teşekkür ederim güzel düşüncelerin için...

Çok başarılı olmuş İnan logo konusunda çok iyi olduğunu bir kez daha kanıtladın Distaf derneği logo sunumu
Teşekkür ederim Ablacım...

Sanırım Diyarbakır surlarını ve kırmızı yeşilin Diyarbakır'ın renkleri olduğunu açıklamayı unutmuşsun.. Çok başarılı bir çalışma, açıkçası olumsuz söyleyecek pek bir şey bulamadım.

Belki 2. adımda uyguladığın altıgen objeleri kullanarak çalışmaya devam edebilirsin, yani insana benzetmek için yuvarlatmadan.... Bırak top, top gibi kalsın, insanı andırsın...

Ellerine sağlık inancım...
Abi çalışmanın en altına not olarak düşmüştüm.Diyarbakırın renkleri , sur ve karpuz açıklamasınıda oraya yazmıştım.3 beşgen ve bir altıgen kullanarak (2. adımdaki) bir çalışma daha yapmayı düşünüyordum.Sende söyleyince kararım netleşti gibi...
Değerli düşüncelerin için çok teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #9
* Açıklamalı Logo sunumun güzel
* İnsan silüetinin Futbol topu ile bütünleştirilmesi
* Yöresel meyve ile renklerin bütünlüğü
Başarıyı getirmiş.
Görselin amblem üzerinde beyaz da denenebilir.
Eline sağlık İnan'cım
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 02-06-2009 #10
Gelişi güzel yapılan logoların aksine kendini güzel bir tasarım ve anlatımla öne çıkarmış.
Bir sembol kullanılıyorsa bunun nerden çıktığı ve uğradığı değişimi ,açıklamalı göstermen çok güzel.
Renkler, logo içinde taşıdığı görsellerin anlamı ve tasarımıyla güzel bir bütün oluşturmuş.
Tebrik ederim YoŞa.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları