Distort CC Page Turn yardım

After Effects - Distort CC Page Turn yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Affter Effect i yeni öğreniyorum yalnız Distört teki CC efecktlerinin hiçbirini göremiyorum 5,5 kurulu bende 5 versiyonun da mı var bu özellikler acil cevap bekliyorum iyiçalışmalar...

bydanyal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bydanyal

Grafiker / İzmir

Alt 08-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Affter Effect i yeni öğreniyorum yalnız Distört teki CC efecktlerinin hiçbirini göremiyorum 5,5 kurulu bende 5 versiyonun da mı var bu özellikler acil cevap bekliyorum iyiçalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mornatari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mornatari

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
görememek? bi değişiklik olmuyor onu mu diyorsun? kastettiğin buysa effectcontrols den (yani eğer panelin yerini değiştirmediysen solda olan panelden) efektin parametrelerini düzenleyeceksin. yani bazı effectlerin default hali bi değişiklik yokmuş gibi durur. farzı misal bi resime cc tiler ı uyguladın baktın bişi yok neden, çünkü scale %100. yani resmi %100 boyutlandırıyor. %50 yaparsan enini boyunu yarı yarıya boyutlandırıyor vs. değişikliği görürsün.
Bu mesajdan alıntı yap