Div ile ilgili sorun-acil

Dreamweaver - Div ile ilgili sorun-acil Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar dreamweaverda insert div tag uygulamasını kullanamıyorum. Tıklayınca herhangibirşey olmuyor. Bu konuda acil yardım istiyorum neden div seçeneğinden yararlanamıyorum. arkadaşlar yardımınızı bekliyorum..:crying:...

Div ile ilgili sorun-acil
erso88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erso88

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / Bilecik

Alt 18-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar dreamweaverda insert div tag uygulamasını kullanamıyorum. Tıklayınca herhangibirşey olmuyor. Bu konuda acil yardım istiyorum neden div seçeneğinden yararlanamıyorum.

arkadaşlar yardımınızı bekliyorum..:crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hsamet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsamet

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 18-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çokta önemli birşey değil <div></div> yazarak yeni div oluşturabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
erso88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erso88

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / Bilecik

Alt 18-11-2010 #3
çok teşekkür ederim arkadaşım.

arkadaşım bu şekilde div ekledim ama divimin boyutlarınla nasıl oynayacağım yani özellikler kısmına nasıl ulaşacağım divle ilgili herhangi bişey yapamıyorum yardımcı olursan sevinirim:worried:
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 18-11-2010 #4
Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki Div ile ilgili sorun-acil butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap