Div ya da tablonun bg image eklenmiyor neden?

Dreamweaver - Div ya da tablonun bg image eklenmiyor neden? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar mesela bir div ya da tablo açtım bir satıra banner koyacağım, properties'den bg image i dosyadan seçiyorum, fakat açtığım resim ne linki gözüküyor ne de resmi... yani ...

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 30-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar mesela bir div ya da tablo açtım bir satıra banner koyacağım, properties'den bg image i dosyadan seçiyorum, fakat açtığım resim ne linki gözüküyor ne de resmi... yani bg image link bomboş...hiç eklenmiyor...
Neden olabilir ? Dreamweaver'ı tekrar mı yüklemem gerek?
Cevabınızı bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

M@rcos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Eğitimci / İstanbul

Alt 30-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkaplan resim eklediğiniz için link ekleyemiyorsunuz. Normal olarak ekleyin resimi bg olarak değil.
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 30-06-2010 #3
Arkaplan resim eklediğiniz için link ekleyemiyorsunuz. Normal olarak ekleyin resimi bg olarak değil.
Öncelikle cevabınız için teşekkürlerimi sunarım...
3 parçalık bir tasarımım var photoshopta, bu tasarım için 3 satırlık tablo açıyorum açtığım tablo da bg yi ekleyemiyorum...Sizin dediğiniz gibi resim olarak ekliyorum fakat orta yani 2.satıra bir tablo eklemek istiyorum açtığım tablo 2. satır da açılmıyor 3. satır sonunda açılıyor...
Açtığım bu tablo içerik tablosu olacak..Tr.gg sitesi için css tasarım...
2. satır da imlec 2.satır içine eklemek istiyorum tabloyu olmuyor...
Neden acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap