Diyalog Penceresi

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Diyalog Penceresi Sponsorlu Bağlantılar Selamün Aleyküm, Arkadaşlar Corel Draw x5 programını açarken aşağıda görselini gördüğünüz gibi bir pencere çıkıyor, bu nedir, bilgisayara ne yüklenecek? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum....

Diyalog Penceresi
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Diyalog Penceresi

Alt 27-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamün Aleyküm,
Arkadaşlar Corel Draw x5 programını açarken aşağıda görselini gördüğünüz gibi bir pencere çıkıyor, bu nedir, bilgisayara ne yüklenecek? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Diyalog Penceresi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 27-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sol altta yazıyor bak. KPT pluginleri

sen onay vermişsin ama her defasında da kesiyorsun herhalde.. bırak yüklesin. Güzel şeyler var.
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 27-07-2011 #3
Sayın Firkete yanıtınız için çok teşekkür ediyorum, bu Pluginler nedir ve nasıl görebiliriz?, teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa Deniz

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2011 #4
Sayın Firkete yanıtınız için çok teşekkür ediyorum, bu Pluginler nedir ve nasıl görebiliriz?, teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
aleyküm selam, sanırım bir kere oluyo bu şekil ... bekleyin biterse yükleme işlemi bir daha çıkmayacaktır
Bu mesajdan alıntı yap