Diyarbakır İçin Proje Bazlı/Yarı Zamanlı Grafiker - Diyarbakır

İş Arayan İlanları - Diyarbakır İçin Proje Bazlı/Yarı Zamanlı Grafiker - Diyarbakır Sponsorlu Bağlantılar Diyarbakır İçin Proje Bazlı/Yarı Zamanlı Grafiker Şehir: Diyarbakır Aranan Şehir: Diyarbakır Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Corel Draw - Çok İyi Photoshop - İyi Visual Basic -İyi İdecad Mimari - ...

aytekin21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aytekin21

Eğitimci / Diyarbakır

Alt 22-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Diyarbakır İçin Proje Bazlı/Yarı Zamanlı Grafiker

Aranan Şehir: Diyarbakır

Program/Seviye: Corel Draw - Çok İyi
Photoshop - İyi
Visual Basic -İyi
İdecad Mimari - İyi

İş deneyimi ve içeriği: Ajanslarla proje bazlı çalışıyorum.

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Logo, katalog, dergi, broşür, bilboard, raket vs..
Mimari çalışmalar...
Yazılım...

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Diyarbakır İçin Proje Bazlı/Yarı Zamanlı Grafiker - Diyarbakır - Diyarbakır İçin Proje Bazlı/Yarı Zamanlı Grafiker - Diyarbakır ya da Diyarbakır İçin Proje Bazlı/Yarı Zamanlı Grafiker - Diyarbakır da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Diyarbakır İçin Proje Bazlı/Yarı Zamanlı Grafiker - Diyarbakır İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap