Diyarbakır'da hain tuzak: 9 şehit

Graficafe - Diyarbakır'da hain tuzak: 9 şehit ...

Konu Kapatılmıştır
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Diyarbakır'ın Lice ilçesi kırsal kesiminde saat 06.00 sularında askeri zırhlı aracın geçişi sırasında teröristlerce yerleştirilen çok sayıda patlayıcı içeren mayın patladı. Patlama sonucun 2'si uzman çavuş, 7'si er 9 asker şehit oldu...

Lice ilçesinin kırsal kesiminde Lice Piyade Tugayı'na bağlı bir birliğin geçişi sırasında, yol güvenliği alındı. Yol güvenliğini almak amacıyla yolun iç kısmına hareket eden askeri araç, PKK'lı teröristlerin daha önceden döşediği mayına bastı.

Edinilen bilgiye göre, 100 kilogram kadar patlayıcı ve yaklaşık 100 metre uzunluğunda kablo bulunduğu ve mayınların kablolu uzaktan kumanda ile patlatıldığı bildiriliyor.

''PATLAMA OLAYI SONUCUNDA, ELBETTE YÜREĞİMİZİ YAKAN, 9 TANE VATAN EVLADINI KAYBETTİK, ŞEHİT OLDU''
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulsah_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah_grafik(34)

Grafiker / İzmir

Alt 29-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ALLAH cezalarını versin
"unutmayalım törerle mücadelede ümitsizliğe yer yok" dedi orgenarilimiz haklıda hainler bigün cezasını çekecek :worried:
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 29-04-2009 #3
Hepsinin mekanı cennet şimdi.Allah rahmet eylesin :sadsmile:
Alt 29-04-2009 #4
paylaşım için teşekkürler ben birşey yazmıyacam yoksa uzaklaştırma alırım.Tek dileğim birgün kökleri kurayacak Allahın izniyle...
ŞENGÜL BOZKURT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ŞENGÜL BOZKURT(36)

Grafiker / İzmir

Alt 29-04-2009 #5
90 saniyede Ortadogunun 5000 yıllık tarihi‏

5000 yıl daha geçse terör bitmeyecek !..., bitirmeyecekler!... Allah bildiği gibi yapsın...
Alt 29-04-2009 #6
90 saniyede Ortadogunun 5000 yıllık tarihi‏

5000 yıl daha geçse terör bitmeyecek !..., bitirmeyecekler!... Allah bildiği gibi yapsın...
belki biz görmeyiz ama belki milyonlarca kan akacak ama ben inanıyorum birgün kökleri kurayacak.
postaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

postaki(38)

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-04-2009 #7
Gencecik 9 tane fidan, içimiz kan ağlıor, mekanları cennet olsun.
Binlerce şehit verdik bu topraklar için, binlercesini de veririz.
Bir ölür bin diriliriz bu topraklar için.
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

9 şehit

Alt 29-04-2009 #8
vatan için şehit olunur vatan için ölünür vatan için herşey yapılır ama böyle bazıları ülkeyi kendi çıkarları için satmakta ısrar ederse daha çok şehit veririz giden onların evlatları değil bizim evlatlarımız bizim yüreğimiz yanıyor onlar ne yapıyor keyiflerine ceplerini doldurmaya bakıyor ateş düştüğü yeri yakıyor benim dedemin babası amcası eniştesi çanakkalede şehit oldu arka sokakta komşumuzun oğlu arkadaşımın amcasının oğlu arkadaşımın kardeşi doğuda şehit oldu ya sonrası kuru bir teşekkür ettiler ve gittiler daha sonra kapılarını çalan oldumu yok biz onbinlerce yüzbinlerce daha şehit veririz vatan için şehitlerimize allahtan rahmet kederli ailelerine, şanlı ordumuza ve yüce TÜRK milletine başsağlığı diliyorum
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 29-04-2009 #9
Allah rahmet eylesin,geride kalanlara da sabır versin.Ve inşallah bir daha böyle olaylarla karşılaşmayız.
gulum352 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulum352

Grafiker / Kayseri

Alt 29-04-2009 #10
ey hayat sen ne garıpsın....
sehıtlerımıze yuce yaradandan rahmet...
aılelerınede bas saglıgı dılıyorum....
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır