Dizayn Mağaza ve Market Ekipmanları

Web Tasarımı - Dizayn Mağaza ve Market Ekipmanları Sponsorlu Bağlantılar İlk Web calısmam...

Alt 22-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk Web calısmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Vermeye çalıştığınız menü görünümü tamamen değiştirmelisiniz.Sayfanın geri kalanıyla uyumsuz duruyor."Ana Menü" yerine "Anasayfa" yazmanızda fayda var.Firmanın ne iş yaptığı mesajını daha belirgin bir şekilde vermelisiniz.Kullandığınız görselleri sayfada biraz daha artırmalısınız.Bu haliyle yeterli durmuyor.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

yorumlarınız

Alt 22-09-2008 #3
yorumlarınızı dıkkate alıyorum tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 22-09-2008 #4
ben bastan baslamanı tavsiye ederim..ust menuler güzel bence..telafon cok büyük olmuiş yeşil mavi sey sanırm logonuz onu degiştirmenizi tavsiye ederin ama karar sizin iyi calışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
myekran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myekran

Webmaster / Konya

Alt 22-09-2008 #5
Sanki sitenin sağ yan tarafı biraz boş kalmış gibi ordan birşey mi geçiyor Dizayn Mağaza ve Market Ekipmanları kırmızı ve siyah tonunu daha hoş kullanabilirsin biraz fazla parlıyor, kırmızı dikkat çeksin diye kullanılır da bu kadarı fazla gibi Dizayn Mağaza ve Market Ekipmanları tabi bu benim fikrim...
Bu mesajdan alıntı yap
Erayy001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erayy001

Webmaster / İstanbul

Alt 03-10-2008 #6
Menülerin Başındaki Siyah Kareler Bence Olmamış Zaten Yeterince Siyah Var sitede Oda beyaz Bi feather'Lı Beyaz Bi Daire Olabilirdi..Yukarıda arkadaşımızın dediği Gibi Ana Menü Yerine Ana Sayfa..

Sanırım Giyim Sitesi Gibi Bişey Düşündn Fakat Yazı Tipi çok Kötü Olmuşş.. Hafif El Yazısı ama okunabilir binlerce Font Var internette.. Yazı Tiplerine Önem VermeLisin..

Bide Smetrik Hatalar var.. Mesela Sağ taraftaki Boşluk SoLdakinden Daha Geniş..
Bu mesajdan alıntı yap
cansen79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cansen79

Webmaster / İstanbul

Alt 10-10-2008 #7
web sitesinin yapıldığı yer ticaretle uğraşan bi firma belliki

en önemli nokta : kırmızı ve siyah çok göz alıyyo daha pastel renkler ii gider ürünü ön plana çıkarman gerekir derim.. logo ve yazı bunların zayıflığı war bu dediklerimde tuz biber oluşturuyo tabi

tasarımdaki yuwarlak hatlar we keskin dönüşler uyumsuz
Bu mesajdan alıntı yap
Androit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Androit(32)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 11-10-2008 #8
sevgili arkadaşım öncelikle web tasarımına hoş geldin Dizayn Mağaza ve Market Ekipmanları kurumsal siteler hazırlayacaksan işe başlamadan önce renklerin insan üzerine etkisini. sunumlarda kullanılan yazı stillerini ve müşteri psikolojisini okumanı öneririm. Sana fayda sağlayacağına eminim... 8 yıllık web tasarımcının tavsiyesi Dizayn Mağaza ve Market Ekipmanları
Bu mesajdan alıntı yap
cansen79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cansen79

Webmaster / İstanbul

Alt 11-10-2008 #9
bence yeniysen derimki bırak müşteri seni yönlendirsin bazı konularda bu sana fikir ve zaman kazandırır alternatifi bol tut kararsız görün o seçimini yapsın topu at ona derim

haa bunu sürekli yap demiyorumda bu işte pişene kadarDizayn Mağaza ve Market Ekipmanları

androit arkadaşın dediklerinede %100 katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmam, dizayn, ekipmanları, mağaza, market, web