Dizgi Elemanı / Yardimcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Dizgi Elemanı / Yardimcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul ...

merverakipoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merverakipoglu

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dizgi Elemanı / Yardimcı Grafiker Olarak İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Microsoft Office

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Lise ve Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı 2013 mezunuyum. Dizgi Elemanı olarak çalıştım. 1 Ağustosta ani bir şekilde işten ayrılmak zorunda kaldım. İstanbul Avrupa Yakası, Zeytinburnu/ Bakırköy tercihimdir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Dizgi Elemanı / Yardimcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbulDizgi Elemanı / Yardimcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbulDizgi Elemanı / Yardimcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbulDizgi Elemanı / Yardimcı Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Vivoxweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Vivoxweb

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-02-2016 #3
Merve hanım merhabalar.

Ofisimiz Beşiktaş / Bebek 'te olup, ilgilenmeniz durumunda CV 'nizi adresine göndermenizi rica ederim.

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Dogusmatbaasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dogusmatbaasi

Matbaacı / İstanbul

Alt 04-05-2016 #4
Merhaba matbaamızda bayan grafiker yanında yetiştirilip grafik işini komple teslim edeceğimiz bir bayan arıyoruz. Yerimiz bayrampaşa da. Uzun soluklu bir iş düşünüyorsanız arayabilirsiniz. 0507 880 90 12
Bu mesajdan alıntı yap
obsessif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

obsessif

Eğitimci / İstanbul

Alt 08-08-2016 #5
Merhaba, okula yardımcı kaynaklar üreten firmamızda çalışmanız için sizi görüşmeye davet etmek isteriz. Ofisimiz Beşiktaş'ta.

0532 213 65 53
Bu mesajdan alıntı yap
merverakipoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merverakipoglu

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2016 #6
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap