Dizgi fiyatları hakknıda yardımcı olabilir misiniz ?

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dizgi fiyatları hakknıda yardımcı olabilir misiniz ? ...

ferdipulatkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferdipulatkan

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar mrb. ben bir dizgi işi aldım . tek renk 160 sayfa bir kitap bunun 60 sayfası resimli tek renk. iş word de geldi. Ben A5 ebatına uyarlayıp freehand olarak teslim edeceğim. Sayfa fiyatı hakkında bilginiz var mı ? ben sayfası 1,5-2 ytl gibi duymuştum. aydınlatırsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum kuralları madde 32-) Forum genelinde yapılan tasarım ya da işler için genel fiyat yazılması yasaktır. Fiyat araştırması yapan kişilerle fiyat teklifi verecek kişi ya da kişiler özel mesaj yolu ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu kurala uymayan kullanıcılara uygulanacak yaptırım Grafikerler.net yönetiminde saklı tutulur.
bilginize

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
herrrosss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

herrrosss

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-07-2008 #3
Forum kuralları madde 32-) Forum genelinde yapılan tasarım ya da işler için genel fiyat yazılması yasaktır. Fiyat araştırması yapan kişilerle fiyat teklifi verecek kişi ya da kişiler özel mesaj yolu ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu kurala uymayan kullanıcılara uygulanacak yaptırım Grafikerler.net yönetiminde saklı tutulur.
bilginize
Bu konuda herhangi bir yardımınız olamaz mı? Yani kurallara uygun olarak ortalama piyasa fiyatları versek de sorun olur mu? Ben de bu konuda bilgilenmek istiyorum. Ama sonuçta kişiye firmaya göre fiyat değişir. Bunu da gözden kaçırmamalıyız...:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2008 #4
Kural açık olarak belirlidir genel fiyat vermek yasak, bu konuda bilgili arkadaşlar sizlere özel mesaj yolu ile yardımcı olacaklardır...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 28-07-2008 #5
Bizim sektörümüzde piyasa 2. planda kalır. Herkes kalitesine göre fiyatını söyler, siz eğer fiyat vereceksiniz bunu bizim bilmemiz gerekmez siz kendi kalite ve tecrübenize göre fiyat verirsiniz. Farklı bir arkadaş farklı bir fiyat verir. Ama ortada kalite ve tecrübe farkı vardır. Tasarımda da bu çok önemlidir. Bu yüzden konu içerisinde Fiyat vermek yasaktır. Özel mesaj yoluyla bu konuları görüşürseniz sitemiz açısından daha da uygun olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dizgi, fiyatları, hakknıda, misiniz, olabilir, yardımcı