Dizgi işi arıyorum,tecrübesizim - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Dizgi işi arıyorum,tecrübesizim - Ankara ...

Sevgi 06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sevgi 06

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Dizgi işi arıyorum,tecrübesizim

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Word,excel.Diğer programları da öğrenmeye istekli ve açığım.

İş deneyimi ve içeriği: Deneyimim yok dizgi alanında fakat öğrenmeye açığım ve de istekli...
Çünkü bilgisayarı seviyorum ve de bilgisayarda yazı yazmayı.O yüzden dizgi alanını seçtim bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Dizgi işi arıyorum,tecrübesizim - AnkaraDizgi işi arıyorum,tecrübesizim - AnkaraDizgi işi arıyorum,tecrübesizim - AnkaraDizgi işi arıyorum,tecrübesizim - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

dergicielif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dergicielif

Matbaacı / Yurtdışı

Alt 24-07-2016 #3
merhaba iş aradığınızı gördük bizimle iletişim kurabilir misiniz. Dizgi yapacak eleman arıyoruz. Evinizden çalışabilirsiniz mail üzerinden çalışıyoruz. Deneyim gerekmiyor hızla yazı dizmek yeterli. Tasarım mizampaj istemiyoruz.
Sevgi 06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sevgi 06

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-10-2016 #4
İlan sonuçlanmıştır.