Dizgi işileriniz yapılır. Uygun fiyatla... - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Dizgi işileriniz yapılır. Uygun fiyatla... - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Dizgi işileriniz yapılır. Uygun fiyatla... Şehir: Ankara Program/Seviye: İleri düzeyde indesign, illustrator, freehand, photoshop kullanıyorum yayın evinde çalışıyorum. Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: Çok ...

actuel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

actuel

Grafiker / Ankara

Alt 04-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dizgi işileriniz yapılır. Uygun fiyatla...

Program/Seviye: İleri düzeyde indesign, illustrator, freehand, photoshop kullanıyorum yayın evinde çalışıyorum.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Çok sayıda soru bankası(tüm dersler), konu anlatımlı kitaplar, fasiküller, deneme sınavları, yaprak testler, çöz kopar testler yaptım. Kitaplarınız; kapak tasarımlarıyla, resimleriyle, grafikleriyle birlikte uygun fiyatla ve profesyonel bir şekilde yazılır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Dizgi işileriniz yapılır. Uygun fiyatla... - Ankara - Dizgi işileriniz yapılır. Uygun fiyatla... - Ankara ya da Dizgi işileriniz yapılır. Uygun fiyatla... - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Dizgi işileriniz yapılır. Uygun fiyatla... - Ankara İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

pinachi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pinachi

Eğitimci / Ankara

Alt 14-02-2012 #3
email adresi yok hatası veriyor