Dizgi ve grafik üzerine freelancer iş arıyorum - Ankara

İş Arayan İlanları - Dizgi ve grafik üzerine freelancer iş arıyorum - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Dizgi ve grafik üzerine freelancer iş arıyorum Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay Program/Seviye: İndesign Photoshop Coreldraw ilistrator mathmagic quarkxpres İş deneyimi ve içeriği: Özel bir eğitim ...

soldier_159 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soldier_159

Grafiker / Ankara

Alt 01-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dizgi ve grafik üzerine freelancer iş arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: İndesign
Photoshop
Coreldraw
ilistrator
mathmagic
quarkxpres

İş deneyimi ve içeriği: Özel bir eğitim kurumunda dizgi tasarım alanında görev yapmaktayım ve birkaç yayın evinde de freelancer olarak dizgi işi yapmaktayım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0544 898 37 06
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Dizgi ve grafik üzerine freelancer iş arıyorum - AnkaraDizgi ve grafik üzerine freelancer iş arıyorum - AnkaraDizgi ve grafik üzerine freelancer iş arıyorum - AnkaraDizgi ve grafik üzerine freelancer iş arıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap