Dizgici-grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Dizgici-grafiker aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Ankara'da faliyet gösteren yayınevi için WORD-İNDESİNG-COREL gibi programları kullanabilen, sabit olarak çalışacak eleman aranıyor. ilgilenenler ********* nolu telefondan ulaşabilir....

yayineviankara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yayineviankara

Eğitimci / Ankara

Dosya19

Alt 07-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara'da faliyet gösteren yayınevi için WORD-İNDESİNG-COREL gibi programları kullanabilen, sabit olarak çalışacak eleman aranıyor. ilgilenenler ********* nolu telefondan ulaşabilir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..