Dizgici - Yardımcı Grafiker / Kırıkkale - Kırklareli

İş Arayan İlanları - Dizgici - Yardımcı Grafiker / Kırıkkale - Kırklareli Sponsorlu Bağlantılar Dizgici - Yardımcı Grafiker / Kırıkkale Şehir: Kırklareli Aranan Şehir: Kırklareli Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Mac OS işletim sistemi İyi Windows işletim sistemi İyi Adobe Indesign İyi Adobe Photoshop ...

betus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betus

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dizgici - Yardımcı Grafiker / Kırıkkale

Aranan Şehir: Kırklareli

Program/Seviye: Mac OS işletim sistemi İyi
Windows işletim sistemi İyi
Adobe Indesign İyi
Adobe Photoshop Orta
Freehand İyi
QuarkXpress İyi
CorelDraw Orta

İş deneyimi ve içeriği: 2003- 2013 Orient Express - Kitap sayfa tasarımı, Katalog, Broşür hazırlamak vb.
Spring - Mısra Yayıncılık 2013 - 2015 - Kitap sayfa tasarımı, Katalog, Broşür hazırlamak vb.
2015 - Soysal Yayınları - Dizgi Bölümü Eşimin işi dolayısıyla Kırıkkaleye taşınmam söz konusu olduğu için orada iş bakıyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Her türlü kitap, sözlük, yaprak test yapımında ve baskı sürecinde iş takibi yapabilirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Dizgici - Yardımcı Grafiker / Kırıkkale - KırklareliDizgici - Yardımcı Grafiker / Kırıkkale - KırklareliDizgici - Yardımcı Grafiker / Kırıkkale - KırklareliDizgici - Yardımcı Grafiker / Kırıkkale - Kırklareli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
eminsari76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eminsari76

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2012 #3
Kolay gelsin Yayın evimize grafiker arıyoruz ders kitapları hikaye kitapları çıkarıyoruz, Macintosh kullanıcak eleman arıyoruz 0212 551 68 48 yada 0543 408 13 84 nolu telefondan ulaşırsanız detaylı konuşabiliriz Emin
Bu mesajdan alıntı yap
asra24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asra24

Matbaacı / İstanbul

Alt 28-05-2012 #4
0212 617 21 28 bizimle iletişime geçer misiniz? ASRA MATBAA/500 EVLER-GOP
Bu mesajdan alıntı yap
betus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betus

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2016 #5
Güncel ilan.