dizüstü bil. çizgifilm grafik

Dijital makineler - dizüstü bil. çizgifilm grafik Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar.. Ben kapsamlı bir dizüstü bilgisayar arıyorum tüm programları kaldırabilecek sağlam birşey. Özellikle çizgifilm yapımında 3D max i kullanabileceğim bir bilgisayar. Aslında amacım masaüstü almaktı fakat şu an ...

modigliani27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

modigliani27

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 03-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar.. Ben kapsamlı bir dizüstü bilgisayar arıyorum tüm programları kaldırabilecek sağlam birşey. Özellikle çizgifilm yapımında 3D max i kullanabileceğim bir bilgisayar. Aslında amacım masaüstü almaktı fakat şu an için dizüstü almak zorundayım hep hareket halinde olacağım. Elimde bir dizüstü var ama hiçbir programı kaldırmıyor o yüzden dizüstü bilgisayarlardan şüpheliyim ve gerçekten sağlam birşey istiyorum Sizce ne gibi özellikler taşımalı fikrinizi almak isterim. İyi günler.. dizüstü bil. çizgifilm grafik
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

modigliani27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

modigliani27

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 03-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar yardım edin çok acil
Bu mesajdan alıntı yap
modysns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

modysns

Grafiker / Ankara

Alt 29-06-2012 #3
3ds maxte çizgi film yapabilmek için bir ekibiniz varmı? Bizde ankarada 3ds maxde modelleme ve animasyon yapıyoruz. Ancak bu tarz işler tek kişiyle yapılabilecek şeyler değildir.

İstediğiniz notebook takribi 3000-7000 tl arasında olacaktır muhtemelen. Üçüncü nesil core i7 işlemci ve 8 gb ddr3 1600 mhz ram birde quadro ekran kartı olması gerekmekte istediğiniz notebookta. Dell - Hp iş istasyonlar ve monster dizüstü bilgisayarlara bakabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap