dizüstü pc nasıl olmalı

Graficafe - dizüstü pc nasıl olmalı ...

dizüstü pc nasıl olmalı
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

dizüstü pc nasıl olmalı

Alt 23-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar dizüstü almak istiyorum ve programlarımı rahatça kullanabileyim - corel - photoshop, sıkıntı çıkartmadan çalışabileceğim, diğer programları biliyorsunuz zaten detaylı bilgi verebilirmisiniz.. tutar 1,300 tl civarı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 23-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer iyi birşey istiyorsan biraz daha fazla paraya kıymanı öneririm. Örneğin ben de şu cihaz var:

Asus Republic of Gamers

Bir arkadaşım amerikadan getirmişti bana 2650 tl ye maloldu. Türkiye'de çok kısa bir dönem satışta kaldı o zaman da 4000 tl civarıydı. (şimdi var mı bilmiyorum)

Ama en az 3 sene daha bilgisyar derdim olmayacağını biliyorum. Bence almışken şartları zorlayıp biraz daha iyi birşeyler düşünebilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 23-01-2012 #3
Eğer iyi birşey istiyorsan biraz daha fazla paraya kıymanı öneririm. Örneğin ben de şu cihaz var:

Asus Republic of Gamers

Bir arkadaşım amerikadan getirmişti bana 2650 tl ye maloldu. Türkiye'de çok kısa bir dönem satışta kaldı o zaman da 4000 tl civarıydı. (şimdi var mı bilmiyorum)

Ama en az 3 sene daha bilgisyar derdim olmayacağını biliyorum. Bence almışken şartları zorlayıp biraz daha iyi birşeyler düşünebilirsin...

haklısınız! malum geçim zor olduğu içn çok ta para vermek istemiyorum. teknoloji her geçen yıl farklı alternatifler çıkartıyor verdiğimiz paraya satamıyoruz. benimde niyetim öyle ama, şu an epey karışık durumdayımdizüstü pc nasıl olmalı
Bu mesajdan alıntı yap
prosperity isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prosperity

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2012 #4
ben 2011 senesinde

ACER AS5742G(SİYAH)CORE İ5 - 460M 2 . 53GHZ - 3GB - 500GB - DVDRW - 15 . 6'' - 2048MB GT420M - CAM - W7PR

aldım.
1750 TL idi. Vatan Bilgisayar' da indirimleri takip ederek 1350 TL ye aldım KDV dahil.
Tüm çizim programlarım canavar gibi çalışıyor. Isınma/ses/donma yok

Tavsiyem alacağınız laptopın Ekran kartı 1GB+ olsun, ekran kartı mutlaka paylaşımsız olsun ve Ram de 2 gb altı olmasın. Bunlara dikkat ederseniz memnun olursunuz.
Bu mesajdan alıntı yap

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 26-01-2012 #5
ben 2011 senesinde

ACER AS5742G(SİYAH)CORE İ5 - 460M 2 . 53GHZ - 3GB - 500GB - DVDRW - 15 . 6'' - 2048MB GT420M - CAM - W7PR

aldım.
1750 TL idi. Vatan Bilgisayar' da indirimleri takip ederek 1350 TL ye aldım KDV dahil.
Tüm çizim programlarım canavar gibi çalışıyor. Isınma/ses/donma yok

Tavsiyem alacağınız laptopın Ekran kartı 1GB+ olsun, ekran kartı mutlaka paylaşımsız olsun ve Ram de 2 gb altı olmasın. Bunlara dikkat ederseniz memnun olursunuz.
teşekkür ederim..:
Bu mesajdan alıntı yap
UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 26-01-2012 #6
Bende HP Pavilion dv6 serisinde 3113et modeli var,
i5 işlemci, 6 gb ram ve 1 gb ekran kartı ile sorunsuz şekilde bütün programları kullanabiliyorum (Corel, illustrator, Photoshop, 3dsmax vs.)
ben 5-6 ay kadar önce indirimden 1.300 civarına almıştım, şu anda 1.400 dolaylarında olması lazım...
Hem şık hemde performansıyla sıkıntısız bi makina tavsiye ederim.

Üründen birkaç görsel :

dizüstü pc nasıl olmalı
dizüstü pc nasıl olmalı
Bu mesajdan alıntı yap

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 26-01-2012 #7
Bende HP Pavilion dv6 serisinde 3113et modeli var,
i5 işlemci, 6 gb ram ve 1 gb ekran kartı ile sorunsuz şekilde bütün programları kullanabiliyorum (Corel, illustrator, Photoshop, 3dsmax vs.)
ben 5-6 ay kadar önce indirimden 1.300 civarına almıştım, şu anda 1.400 dolaylarında olması lazım...
Hem şık hemde performansıyla sıkıntısız bi makina tavsiye ederim.

Üründen birkaç görsel :

dizüstü pc nasıl olmalı
dizüstü pc nasıl olmalı
ilginize çok teşekkür ediyorum.. İstediğim fiyat aralığında
Bu mesajdan alıntı yap