djGHRE Logo

Logo Tasarımları - djGHRE Logo Sponsorlu Bağlantılar ordaki kablo olmadı biliyorum ama istek üzerine koyulduğu için elimden gelen buydu... Giresun'da bir Dj......

djGHRE Logo
EDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EDesign

Hiç Biri / Bursa

djGHRE Logo

Alt 25-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ordaki kablo olmadı biliyorum ama istek üzerine koyulduğu için elimden gelen buydu...
Giresun'da bir Dj...

djGHRE Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kablodan öte bir sorununuz var. Başlıkta Dj yazmasaydı logo içinde bulmama imkan yoktu.. Bence anlaşılır çalışılmalı.. Paylaşımlarınızın devamını diliyorum.

Not: Hemen belirteyim; Ghare gibi bir şey okudum djGHRE Logo
Bu mesajdan alıntı yap

EDesign

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-02-2010 #3
Kablodan öte bir sorununuz var. Başlıkta Dj yazmasaydı logo içinde bulmama imkan yoktu.. Bence anlaşılır çalışılmalı.. Paylaşımlarınızın devamını diliyorum.

Not: Hemen belirteyim; Ghare gibi bir şey okudum djGHRE Logo
Haklısınız o yönden bakmamıştım daha yeni yeni öğrendiğim için hatalar oluyor ister istemez...
Birde kendi açımdan baktığımda logoyu ben yaptığım için bana normal gözüküyor ama karşı taraf bakınca anlamakta zorluk çekiyor...
Tavsiyeniz için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 25-02-2010 #4
Ghare gibi bir şey okudum
Ben de bu şekilde okudum.
Paylaşımlarınızın devamı dileğiyle, emeğinize sağlık. +1
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-02-2010 #5
Haklısınız o yönden bakmamıştım daha yeni yeni öğrendiğim için hatalar oluyor ister istemez...
Birde kendi açımdan baktığımda logoyu ben yaptığım için bana normal gözüküyor ama karşı taraf bakınca anlamakta zorluk çekiyor...
Tavsiyeniz için teşekkürler...
Eleştirimi doğru ve yarar sağlayacak birine yaptığımı görmek beni mutlu etti.. Asıl ben teşekkür ederim djGHRE Logo
Tez zamanda sağlam yol almanız dileği ile..
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-02-2010 #6
Logonun sizden ziyade hedef kitlenin nasıl anladığı ve ne şekilde okuduğu önemlidir.
Arkadaşların dediklerini tekrarlamayacağım.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
xharem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xharem

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-02-2010 #7
Eleştirimi doğru ve yarar sağlayacak birine yaptığımı görmek beni mutlu etti.. Asıl ben teşekkür ederim djGHRE Logo

nur hanım portfolyounuzu inceledim . tasarımlarınız hoşuma gitti fakat iletişim bilgileriniz yok. msn adresinizi özel den alabilirmiyim
Bu mesajdan alıntı yap

EDesign

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-02-2010 #8
Ben de bu şekilde okudum.
Paylaşımlarınızın devamı dileğiyle, emeğinize sağlık. +1
:sweating:

İnşallah elimde geleni sağlıyacağım...

Logonun sizden ziyade hedef kitlenin nasıl anladığı ve ne şekilde okuduğu önemlidir.
Arkadaşların dediklerini tekrarlamayacağım.
Kolay gelsin.
Aklımda bulunduracığımdan emin olabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
hasantürkten isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasantürkten

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 26-02-2010 #9
ordaki kablo olmadı biliyorum ama istek üzerine koyulduğu için elimden gelen buydu...
Giresun'da bir Dj...

djGHRE Logo
dj yazısı gerçekten kuru kalabalık oluşturmuş başka yere monte etmeyi deneyin yada farklı bir fon renginde vurgulayın istek üzerine koymuş olduğunuz kulaklık jak girişini baştaki g harfine birleştirebilirsiniz veya g nin kuyruğuna dolanmış şekilde yapabilirsiniz ellere sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

EDesign

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-02-2010 #10
dj yazısı gerçekten kuru kalabalık oluşturmuş başka yere monte etmeyi deneyin yada farklı bir fon renginde vurgulayın istek üzerine koymuş olduğunuz kulaklık jak girişini baştaki g harfine birleştirebilirsiniz veya g nin kuyruğuna dolanmış şekilde yapabilirsiniz ellere sağlık
güzel fikirler 'Teşekkürler' elimden geldiğince deneyeceğim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları