DKS kemer logo ve kartvisit çalışması

Kartvizit Tasarımları - DKS kemer logo ve kartvisit çalışması ...

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çalışmakta olduğum firmanın yan kuruluşu için yapmış olduğun logo ve kartvizit çalışmasıdır umarım beğenirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

öFg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

öFg

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 05-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo güzel ama arkaplanda kullandığınız renk pek uygun olmamış. Daha açık renkler denemelisiniz diye düşünüyorum. Elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2011 #3
Logo güzel ama arkaplanda kullandığınız renk pek uygun olmamış. Daha açık renkler denemelisiniz diye düşünüyorum. Elinize sağlık
daha açık bir mavi ile tasarımı yapmıştım rengin koyu kaldığının bende farkındayım ancak renk tercihini patronumuz yaptı lacivert olsun istedi bunda karar kıldı onun için yapabileceğim birşey yoktu onun dışında kritik gelmedi zaten baskıdanda iyi bir sonuç gelirse sıkıntımız olmaz diye düşünüyorum teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 07-02-2011 #4
Logoda ki mantık güzel ama kartvizitteki arka plan gereksiz logoyu da kapatmış.. Onun Yerine yine mavinin tonlarında düz bir arka plan daha mantıklı olur diye düşünüyorum.. Emeğinize Saygılar DKS kemer logo ve kartvisit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2011 #5
Logoda ki mantık güzel ama kartvizitteki arka plan gereksiz logoyu da kapatmış.. Onun Yerine yine mavinin tonlarında düz bir arka plan daha mantıklı olur diye düşünüyorum.. Emeğinize Saygılar DKS kemer logo ve kartvisit çalışması
not düştüm ama görmemiş olabilirsiniz o arka plandakiler sadece lak renk değil
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 07-02-2011 #6
Görmemişim ama lak'da abartı değil mi ? DKS kemer logo ve kartvisit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-02-2011 #7
yaptığınız çalışmanın logosu daha belirgin olmalı ayrıca, açılımda logodaki kemer ve D aynı betimlemesini kullanmanız işi basitleştirmiş birde tutup zemindede kullanmanız çalışma kalitesini çok aşağılara indirmiş.... DKS kemer logo ve kartvisit çalışması amacım sizi kırmak değil sadece çalışmaya kendimce bir yorum yapmaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2011 #8
Görmemişim ama lak'da abartı değil mi ? DKS kemer logo ve kartvisit çalışması
bende sadelikten yana olmama rağmen elimden birşey gelmedi istenileni yapmak biraz mecburi oldu

yaptığınız çalışmanın logosu daha belirgin olmalı ayrıca, açılımda logodaki kemer ve D aynı betimlemesini kullanmanız işi basitleştirmiş birde tutup zemindede kullanmanız çalışma kalitesini çok aşağılara indirmiş.... DKS kemer logo ve kartvisit çalışması amacım sizi kırmak değil sadece çalışmaya kendimce bir yorum yapmaktır.
fikirleriniz için teşekkürler hem renk hem hemde lak için benim yapabileceğim birşey olmadı istek dolayısı ile yapmış bulundum logo ise tercih meselesi acele edilmese daha iyisi mutlaka çıkardı ama onun için çok zaman tanımadılar tekrar teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 08-02-2011 #9
Logo çalışman gayet başarılı olmuş emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2011 #10
Logo çalışman gayet başarılı olmuş emeğine sağlık..
teşekkürler ilginize..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları