Doğalgaz Firması Broşür Taslak

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Doğalgaz Firması Broşür Taslak Sponsorlu Bağlantılar Broşürü tam olarak yapmadım, açıkcası ilk defa yapıyorum (:Yorumlarınızı bekliyorum =)...

tasarımurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarımurat(27)

Webmaster / İzmir

Alt 06-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Broşürü tam olarak yapmadım, açıkcası ilk defa yapıyorum (:Yorumlarınızı bekliyorum =)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ah Ahhh.Ne olurdu da herkes uzmanlaştığı alanda çalışsaydı.

Merak ediyorum.Acaba ben bir web sitesi tasarlayıp yapmaya kalkışsaydım nasıl olurdu acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-04-2009 #3
Nihat beye katılmakla beraber şimdi nedir bu demekten kendimi alamıyorum..Bitmemiş halini yüklemekle bu sorunun geleceğinide az çok biliyorsunuzdur.
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 06-04-2009 #4
Nihat beye katılmakla beraber şimdi nedir bu demekten kendimi alamıyorum..Bitmemiş halini yüklemekle bu sorunun geleceğinide az çok biliyorsunuzdur.
bitmiş halini bende çok merak etmeye başladım.. Photoshop bilen herkes "Tasarımcı" ünvanlı kart yaptırıyor.. buda benim gururuma dokunuyor arkadaşlar...
Web sitesi yaparsam eğer hiç görmek istemezdiniz ..Doğalgaz Firması Broşür Taslak
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 06-04-2009 #5
bitmiş halini bende çok merak etmeye başladım.. Photoshop bilen herkes "Tasarımcı" ünvanlı kart yaptırıyor.. buda benim gururuma dokunuyor arkadaşlar...
Web sitesi yaparsam eğer hiç görmek istemezdiniz ..Doğalgaz Firması Broşür Taslak
Şimdi sizin açınızdanda bir tezatlık durumu ortaya çıkıyor. Görüyorum ki sizde matbaacısınız!
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 06-04-2009 #6
Şimdi sizin açınızdanda bir tezatlık durumu ortaya çıkıyor. Görüyorum ki sizde matbaacısınız!
beni tanımıyorsunuz.. İstirham ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 06-04-2009 #7
beni tanımıyorsunuz.. İstirham ederim...
Evet sizi tanımıyorum. Siteye vermiş olduğunuz meslek kriterinizden yola çıkıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2009 #8
Broşürü tam olarak yapmadım, açıkcası ilk defa yapıyorum .....

ilk defa mı broşür yapıyorsunuz ilk defa yarım broşür mü anlamadım:S
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 06-04-2009 #9
Evet sizi tanımıyorum. Siteye vermiş olduğunuz meslek kriterinizden yola çıkıyorum
haklısınız sitede mesleğim "matbaacı"..
Neden? Çok fazla grafik tasarımcı tanıyorum baskı tekniğinden bi haber.. Makine hakkında bi bilgisi yok ve ayrıca "baskı" yapamıyor.. Oysa ben bu işi izmirin kalbi olan kemeraltında öğrendim.. Yapmış olduğum tasarımları inceleyebilirsiniz.. Yıllardır bu işi yapıyorum ve öğrenebildiğim kadar şey öğreniyorum.. Baskıdan mücellitliğe herşey hakkında yeterli bilgimin olduğunu da düşünüyorum..
Saygılar sunarım
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-04-2009 #10
haklısınız sitede mesleğim "matbaacı"..
Neden? Çok fazla grafik tasarımcı tanıyorum baskı tekniğinden bi haber.. Makine hakkında bi bilgisi yok ve ayrıca "baskı" yapamıyor.. Oysa ben bu işi izmirin kalbi olan kemeraltında öğrendim.. Yapmış olduğum tasarımları inceleyebilirsiniz.. Yıllardır bu işi yapıyorum ve öğrenebildiğim kadar şey öğreniyorum.. Baskıdan mücellitliğe herşey hakkında yeterli bilgimin olduğunu da düşünüyorum..
Saygılar sunarım
Matbaacı grafik işinden anlayabilir.Buna itirazım yok.Kaldı ki bir arkadaşım matbaacı olmasına rağmen değme grafikerlere taş çıkartıyor(xblack) belki tanıyan vardır.Daha önce siteye üye idi.
Ancak!
Bir grafikerin baskı makineleri hakkında bilgisinin olmasıyla alakasını çözemedim.
Bir grafiker baskı yapmalı mı?Doğalgaz Firması Broşür Taslak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları